^

Skype 5 dla iPhone'a

Przemysław Marczyński

12 czerwca 2014

Skype5foriPhone
Nowa odsłona Skype’a już pojawiła się w moich Uaktualnieniach. Niestety na razie drażni jedynie oko bo przy próbie uaktualnienia pojawia się komunikat o błędzie. Swoją drogą ciekawe czy też tak macie i czym jest spowodowany poniższy komunikat. Mam nadzieję, że Apple nie spojrzało z zazdrością na nowe szaty konkurencji 😉
Bladskype
Wiemy jednak, że piątka wersja aplikacji przynosi dużo zmian. Nowościami chwali się Microsoft na blogu komunikatora. Można tam przeczytać co miłego będzie nas wkrótce czekać. Nowy wygląd, ogólne przyspieszenie pracy programu, lepsza nawigacja, możliwość tworzenia chatów grupowych. Potwierdza to informacja jaką można zobaczyć w informacjach o zmianach do Skype 5.
Skype5
Muszę przyznać, że dużo dobrego dzieje się w ostatnim czasie wokół Skype’a. Darmowy abonament w usłudze Office 365 czy uwolnienie z opłat rozmów grupowych. Microsoft chce najwyraźniej zrobić pożytek z wydanych w 2011 roku 8.5 miliarda dolarów za ten komunikator. A konkurencja na rynku komunikatorów robi się jak wyścig szczurów: iMessage, Telegram, Wiadomości od Facebooka. Wszyscy chcą zaspokoić najcenniejszą zdobycz internetu – możliwość porozumiewania się na odległość.

Skype w iTunes – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Tomek Sosnowski

  Ale nadal brzęczą pusze w ajfonie z każdą wiadomością mimo otwartej i prowadzonej rozmowy na innym urządzeniu (konkretnie sprawdziłem na maku). Przynajmniej u mnie tak jest. Słabe to…
  Przynajmniej nie ma już reklam.

 2. Mike

  Wystarczy usunac stara wersje i pobrac na nowo. Mie da sie jej zalualizowac.

 3. pemmax

  Skype już działa. Widać było za dużo chętnych w czas premiery 😉

 4. Andrzej

  teraz jest naprawde fajnie, az nawet kupilem sobie nr:)