^

Adobe zapowiada duże zmiany w Creative Cloud

Creativecloudnew

Adobe zapowiada duże zmiany w swojej usłudze Creative Cloud. Już 18-tego czerwca firma ujawni nowe wersje aplikacji zarówno dla komputerów jak i urządzeń mobilnych. Nowe funkcje mają jeszcze bardziej przyspieszyć pracę cyfrowych artystów. Mają też pojawić się niespodzianki dla korzystających z rozwiązań Adobe CC.

Firma sukcesywnie dodaje nowe funkcje do Creative Cloud. W czerwcu zeszłego roku do Chmury zagościły nowe wersje aplikacji CC (Photoshop, Illustrator i InDesigne inne). Możemy się zatem spodziewać, że podobna sytuacja będzie i w tym roku (prawie ze szwajcarską precyzją, gdyż duża aktualizacja oprogramowania miała miejsce 17. czerwca 2013).

Wydaje się, że Adobe udało się przekonać użytkowników do swojej formy sprzedaży programów. Z raportu za ostatni kwartał dowiadujemy się, że ilość kont w usłudze Creative Cloud sięgnęła liczby – 1 milion 844 tysiące. W marcu zeszłego roku poinformowano, że płatnych kont jest 500 tysięcy. Firma wciąż kusi nie tylko profesjonalnych użytkowników ale także domorodnych fotografów do wejścia w Cyfrową Chmurę. Akcje typu Photoshop + Lightroom za 13 Euro miesięcznie systematycznie kuszą nowych klientów.

Jeśli chcecie wiedzieć pierwsi co wydarzy się 18-tego czerwca zerknijcie tutaj. Można się tu zapisać do listy e-mailingowej. 

O moich wrażeniach z użytkowania Adobe Creative Cloud możecie przeczytać tutaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Michał Czekański

    „(Photoshop, Illustratot i InDesignei inne)”
    😀

  2. BGN

    W moje urodziny 😉