^

TomTom obniża ceny na uchwyt do iPhone'a

Tomtompromocja

Do końca maja TomTom solidnie obniża ceny swoich uchwytów samochodowych do iPhone’a 4S (i starsze). Cena z 429,00 złotych spada do poziomu 128,70 zł (z przesyłką). Jeśli zatem posiadacie telefon od Apple ze starszym łączem ta okazja jest naprawdę świetna – a jak potraficie wcisnąć do tego uchwytu iPhone’a 5 to dajcie znać 😉 Osobiście nad tym sprzętem od TomTom’a rozpływałem się w superlatywach już jakiś czas temu. Po tak długim czasie jest to wciąż mój ulubiony gadżet w aucie i podtrzymuję swoje zdanie, że bez niego nie wsiadam do samochodu.

Żeby skorzystać z promocji musicie podać Kupon rabatowy – jadelogout Reszta potoczy się jak na poniższym obrazku.

Ttpromocja

I właśnie takie akcje upewniają mnie w tym, że nie pozbędę się szybko mojego iPhone’a 4S. Mocne cięcie cen na świetne akcesoria dla „starego łącza” w telefonie Apple będą pojawiać się zapewne częściej. Sam telefon zaś sprawuje się bez zarzutu. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami iPhone’a 4S to nie zastanawiajcie się i pędźcie do sklepu TomTom. Ja mam tylko nadzieję, że podany kod nie jest do jednorazowego użytku, a jeśli tak to kto pierwszy ten lepszy 😉

Strona uchwytu TomTom – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Krzysztof Kwiatkowski

  Ja ponad rok temu kupiłem sobie uchwyt iGrip (http://www.igrip.us/T5-30411). Jest to sam uchwyt z opcją ładowania. W samochodzie telefon po BT komunikuje się z wbudowanym w radio zestawem głośnomówiącym. Uchwyt i użytkowanie jest super. Zapłaciłem za niego ok. 200 zł. Jak widzę po TT ma swój mikrofon i głośnik czyli mamy zestaw głośnomówiący do każdego samochodu.

 2. Michał

  A jakiś dobry uchwyt do roweru dla IP4/4S? Kupiłem jeden na Allegro, to mało mi iPhone nie wyleciał na beton przy małym uskoku.

  • Semtex

   Polecam quadlock , jest the best

 3. michał

  Zakupione, dzięki za info, tego właśnie szukałem i w takiej cenie. Super!

 4. Paweł

  Kupione. Istotna informacja : uchwyt potrafi współpracować jednocześnie z dwoma telefonami. Kod działa. Dziękuje.

 5. Hubert Rakowiecki

  Ja dziś kupiłem i wyskoczyła cena 104,63 zł 🙂