^

Apps Gone Mad – nowa witryna z promocjami oraz darmowa paczka

Przemysław Marczyński

28 kwietnia 2014

AppsGoneMad

Ruszyła nowa strona na której bedą organizowane akcje promocyjne na programy. Na Apps Gone Mad bedą co tydzień organizowane akcje promocyjne na programy z Mac App Store. Twórcy witryny zapowiadają także kilka razy do roku przygotowanie promocyjnych zestawów oprogramowania w niskich cenach. Z tego co mi wiadomo App Gone Mad doczeka się dedykowanej aplikacji na iOS co ma ułatwić użytkownikom monitorowane promocji.

Zachętą do wpisania się na listę mailingową gdzie będą rozsyłane informacje o promocjach jest darmowa paczka aplikacji. Każdy kto sie zapisze do AGM otrzyma pełne wersje Colorstrokes, Rails for Mac, Graphic Styles, Clipbuddy, Vidiary, Onedesoft Screencapture (wersje nie z MAS). Dodatkowo kto poinformuje o stronie na Twitterze dostanie aplikacje Concealer.

Dla wszystkich fanów polowania na promocje to kolejne miejsce gdzie bedą zaglądać w poszukiwaniu taniego oprogramowania. Do grona AppyFridays i TwoDollarTuesday dochodzi dziś Apps Gone Mad. Powodzenia w okiełznywaniu szalonych aplikacji 😉

Apps Gone Mad – http://www.appsgonemad.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy