^

Jony Ive – cyfrowa premiera i Steve Jobs w promocji

Przemysław Marczyński

9 kwietnia 2014

Woblinksteveive

Najnowszą książkę zajmująca się tematyką Apple – biografia Jony Ive – od 2 kwietnia jest dostępna w księgarniach. Dziś ta pozycja trafia na półki cyfrowe i jest gotowa do pobrania na nasze e-czytniki. Warto zatem rozejrzeć się po ulubionych księgarniach bo zapewne dziś ta książka będzie w niższej cenie. Ja swoje kroki kieruję na strony Woblinku gdzie z moich szpiegowskich kalkulacji wynika, że „Jony Ive – Geniusz, który zaprojektował iPada” ma najniższą cenę – 19,90 zł. Przy tej okazji w tej samej księgarni znajdziecie Steve’a Jobsa autorstwa Waltera Isaacsona w bardzo dobrej cenie.

Po tygodniu od premiery książki otrzymujemy wersję elektroniczną biografii Ive’a. To dobry znak dla wszystkich fanów czytania e-booków z którymi się utożsamiam. Mimo faktu, że od wydawnictwa Insignis otrzymałem swoją papierową (i to w twardej oprawie) książkę zaraz idę na zakupy. Nie ma to jak Kindle. Uwierzcie 😉

Bku3RN3IAAE6k2h jpg large

Najtaniej książki kupicie tutaj. Skarćcie mnie jeśli się mylę 😉 – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. MDW2

  Kurcze, a ja kupiłem po normalnej cenie w iBooks. 🙁

 2. QDS

  Kupując na stronie internetowej Woblinku można zassać sobie epub i wgrać do iBooks? Czy zakupione tam książki trzeba czytać przez ich własny iOS app?

  • pemmax

   Nie używam aplikacji Woblinka. Kupuję mobi i wrzucam na Kindle’a. Woblink pozwala zautomatyzować proces wysylania książek na czytniki Amazona, wystarczy skonfigurować konto i książki przesyłają się automatycznie na e-czytnik.

 3. Mariusz

  Wierzę, że ńie ma to jak Kindle.