^

Darmowe magazyny od Future

MarchMadness

Wydawnictwo Future Publishing jeszcze przez dwa dni będzie prowadzić ciekawą akcję promującą swoje magazyny w wersji cyfrowej. Na hasło „MADNESS14” będziecie mogli pobrać za darmo kilka ciekawych tytułów. W akcj biorą udział takie magazyny jak: Mac Format, Playstation, Cycling Plus, Total Film, Computer Arts, Photo Plus i inne. 

Futuremadnes 2

Osobiście jestem wielkim fanem czytania książek w postaci cyfrowej ale na Kindleu (z E-Ink) od Amazon. Jednak prasę kolorową konsumuję wyłącznie na iPadzie. Nie pamiętam już kiedy ostatnio nabywałem prasę w postaci analogowej. To samo z książkami chociaż tutaj najbliżsi kupują mi jeszcze albumy i książki o fotografii w papierze. Akcja Future jest doskonałym sposobem do przekonania się czy cyfrowy magazyn jest dla nas odpowiednim sposobem czytania prasy. Świetne tytuły w dodatku za darmo. Ja jestem namiętnym fanem usługi Zinio – cyfrowego kiosku z prasą. Obok świetnej aplikacji na iOS jest to miejsce gdzie można trafić wyśmienite promocje na ulubione czasopisma. Jedyny minus to brak polskich tytułów chociaż z drugiej strony… uczmy się języków obcych.

Strona z promocją Future Publishing – www.myfavouritemagazines.co.uk/content/lp/marchmadness/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy