^

MOS Menos – porządek z kablami

Przemysław Marczyński

19 stycznia 2014

MOS Organizer 2

Doprawdy, czasem rozbraja mnie to jak ludzie potrafią z oczywistych rzeczy zrobić gadżety. Do tego tak funkcjonalne, że gdy się je zobaczy to w głowie kotłuje się myśl – „dlaczego ja na to nie wpadłem”. Projekt MOS to stylowy magnes do którego możemy przyczepiać metalowe przedmioty. Nie są to jedynie kable na biurku (chociaż to zastosowanie idealnie zda u mnie egzamin). Doskonale sprawdzi się jako naścienny wieszak na klucze i uchwyt na inne metalowe elementy.

MOS Organizer Magnetic Cable Organizer 2

Produkt ten jest do nabycia w amerykańskim Apple Store, a został sfinansowany dzięki projektowi Kickstarter. Autorzy nie czekali długo i uruchomili w tym serwisie plany bratniego projektu o nazwie MOS Menos. Magnetyczny uchwyt wygląda jak mniejszy brat MOS’a. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się nowy trójnożny magnes. 

MOS Menos będzie kosztował 12,95 dolarów jednak wspierając finansowo projekt na Kickstarterze zapłacimy za niego jedynie 10 dolarów + 5 dolarów kosztów wysyłki. Mi pomysł bardzo przypadł do gustu. Czas wybrać się na drobne zakupy.

MOS Menos na Kickstarterze – klik

Witryna sprzedawanego już MOS’a – http://mosorganizer.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Taki tam

    Magnes, nie magnez 🙂

    • pemmax

      Cfane!^^