^

Evernote Premium za darmo od T-Mobile

Przemysław Marczyński

16 stycznia 2014

1000 minut na rozmowy? Zbyt mało, dajmy cztery tysiące. A niech to dla pewności niech liczba minut do wykorzystania będzie bez ograniczeń. Do tego pakiet SMSów – również nieograniczony. Krótko mówiąc… wszystko w cenie abonamentu dla klienta. Tak mniej więcej wyglądają oferty operatorów komórkowych. Trudno zostawić klienta z myślą – „dobrze, że jestem w tej sieci”. Wczoraj jednak od nie pamiętnych czasów zostałem mile zaskoczony przez firmę, której płacę abonament. Dostałem prezent od T-Mobile Polska – bardzo, bardzo przyjemny.
Evernotetm
Jestem dużym fanem usługi Evernote. Z wielu powodów trudno jest mi sobie wyobrazić funkcjonowanie bez płatnej wersji tych notatek. Praca z zapiskami poza siecią i możliwość współdzielenia informacji to kluczowe elementy z których korzystam. Powolutku kończył się mój roczny abonament i bez wahania sięgałem do kieszeni aby wykupić Premium na kolejny rok. Musicie sobie wyobrazić moją minę gdy uruchamiając jak zawsze Evernote na iPhonie i otrzymałem taki oto komunikat – Specjalna oferta od T-Mobile Polska, otrzymujesz 120 Punktów Evernote. Za tą kwotę mogłem wykupić sobie roczny abonament tej usługi. 170 złotych właśnie zostało mi w kieszeni. Dziękuję.
Evernoteandtmobile
Z tego co się dowiedziałem, każdy posiadacz karty SIM od T-Mobile powinien otrzymać taki prezent po zalogowaniu się do swojego konta w Evernote. Nie ma znaczenia czy posiadamy abonament czy telefon na kartę. Chociaż tak poinformował mnie T-Mobile to wiem, że są osoby, które nie mogły cieszyć się darmową usługą Premium. Nie mam pojęcia dlaczego i jakim kluczem są wybierani szczęśliwcy. Warto jednak zajrzeć na swoje zakurzone konto Evernote szczególnie gdy posiadamy telefon w T-M.
punktypremiumevernote.png
Uwielbiam takie akcje. W moim przypadku jakby nie patrzeć dostałem 2 miesiące abonamentu telefonicznego gratis (bo Evernote kupiłbym na 100%). Dla tak dużej firmy jak T-Mobile był to pewnie koszt odpowiedniej umowy z Evernote (czytaj cena nabycia kont Premium był znacznie niższy). Jednak wizerunkowo zyskali w moich oczach znacznie więcej bo kto z klientów nie lubi prezentów i to takich idealnie skrojonych na miarę jego potrzeb.
Za ten wpis nie dostałem od T-Mobile złamanego grosika (chociaż powinienem ;-)). To świadczy najlepiej, że akcja jest dobra z punktu widzenia promocji marki (bo jest się czym pochwalić chociażby na Twitterze). Poproszę więcej takich pomysłów. Myślę, że właśnie takimi niespodziankami operatorzy najlepiej zjednują sobie wiernych klientów. Niech podobne akcje pojawiają się częściej i sławią logo firmy oraz dbają o naszą produktywność i kieszenie.
PS. I bach! Nie wiem czy to jakiś błąd ale znów otrzymałem Punkty Evernote. Tych starczy na kolejne 6 miesięcy płatnego Evernote Premium.
Ever60tm
Witryna Evernote – klik
Witryna operatora T-Mobile – http://www.t-mobile.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (12)
L

12 komentarzy

 1. Artur

  Przemek, tak jak ci pisałem na Twitterze. Większość sieci komórkowych w europie, w tym tygodniu rozdała 120 punktów Evernote (ja dzisiaj np. dostałem od O2 UK). Widocznie Evernote jest na tyle już bogate, żeby kolaborować z sieciami komórkowymi odnośnie bonusów.
  Więc nie musisz tak dziękować T-Mobilowi bo to nie tylko oni tacy dobrzy są 🙂

  • pemmax

   A w Polsce? Ktoś jeszcze wpadł na taki pomysł?

  • Darek Sobik

   Dla mnie jest oczywiste, że gdyby nie dostali to by nie dali. Jednak w naszych rodzimych warunkach to jednak dość niespotykane, aby coś za darmo dostać od telekomu… I to w dodatku bez wielkiego medialnego szumu na zasadzie: słuchajcie wszyscy dajemy Wam za darmo.

 2. marsjaninzmarsa

  O cholera, aż zainstalowałem z powrotem Evernote na komórce i… wow! Ale się pozmieniało przez te pół roku. Działające naprawdę dobrze (w języku polskim!) rozpoznawanie mowy, skanowanie dokumentów…

 3. gregvip

  Ja dostałem komunikat, że mogę dostać premium na 6 mies. potwierdziłem a pomimo tego w ustawieniach Evernote mam konto > bezpłatne i funkcje premium nie działają. ;(

 4. szam-gar

  Mam Heyah od niedawna, rzadko doładowuję, a też dostałem konto premium w prezencie na rok.

 5. Darek Sobik

  Również wczoraj otrzymałem 120 pkt, a dzisiaj kolejne 60 pkt. Więc to raczej nie pomyłka. Przyjemny prezent biorąc pod uwagę, iż mam tylko mobilny internet od roku w T-Mobile. W Plusie mam 2 telefony firmowe od 11 lat i nigdy nic od nich nie dostałem.

 6. Tomasz Preisler

  no robią coś – klienci indywidualni uciekają , ja uciekłem, po tym jak w promocji zamiast lepszych warunków za nieco niższą (po dwóch latach) cenę – otrzymałem od Pana z T-Mobile propozycje zwiększenia kwoty abonamentu o ok 40%, mimo, ze nie wykorzystywałem poprzedniego nawet w 50%. Przeszedłem do konkurencji – za kwotę o 40% niżej dostałem 70% więcej niż w T-Mobile.e mam swojego iP5 … oczywiści w T-Mobile chciani mi na siłę sprzedać ofertę z telefonem, …. nie dało się wytłumaczyć ze oczekuje dobrej propozycji ale bez telefonu, bo już mam i to nowy.

 7. Klemi

  ja dostałem tylko na 6 miesięcy od T-mobile

 8. kw

  Płacę misięczne faktury na ponad 300 zł, mimo to otrzymałem subskrypcję na 6m. Dopiero poznaję Evernote.