^

Yummy FTP – świetny klient FTP za 0,89E

Przemysław Marczyński

15 stycznia 2014

YummyFTPlogo

Dla mnie ta aplikacja to obowiązkowe narzędzie do dłubania na serwerze FTP. Wygodny interfejs, szybkie działanie i co ważne język polski. Yummy FTP towarzyszy mi od dawna jako narzędzie przy edycji bloga oraz pomaga podczas tworzenia stron internetowych. Jeśli potrzebujecie narzędzia do synchronizacji danych na zewnętrznym serwerze Yummy również będzie pomocny gdyż posiada odpowiednie narzędzia automatyzujące proces wysyłania plików. Niezastąpiony jest także FTP Aliases dzięki któremu możemy na biurku umieścić skrót do konkretnego miejsca na serwerze dzięki czemu traktujemy go niemalże jak folder – przeciągając pliki na ikonę kopiujemy dane na FTP. 

Yummyoknoftp 2

Yummy FTP ma wiele funkcji które ułatwiają nam życie buszując po serwerach. Polecam szczególnie, że cena jest śmiesznie niska – 0,89E. Nie wiem jak długo się utrzyma ta wycena ale warto się pospieszyć.

Yummyftpokno 2

Yummy FTP w MAS – klik

Witryna Yummy FTP – http://www.yummysoftware.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Yummy Software

  Jestem szczęśliwy widząc zauważyłeś nowy tłumaczenie na polski 🙂

  • pemmax

   Dobrze widzieć Jason, że mówisz coraz lepiej po Polsku 😉

 2. Darek Sobik

  Kiedyś dużo pisałeś również o ForkLift więc domyślam się że masz porównanie. Możesz coś w jednym zdaniu na ten temat? Zadowolony (niewymagający) użytkownik Forklifta zyska coś na wymianie programu? Wiem, że to mała kasa jednak zawsze można kupić coś innego, więc każda opinia się przyda.

  • pemmax

   Nie sądzę. To jest dedykowane narzędzie do FTP. Jednak ta cena… może Ci się spodobać 😉

   • Darek Sobik

    Dzięki…

 3. Tomasz Preisler

  używam FileZillę – darmowy i naprawde ok, tak samo na pececie i ma MACU od wielu lat.

 4. Kurdupel

  Program fajny, bo korzystałem z niego przez okres testowy. Najbardziej denerwujące jest jednak to, że nie mogę go kupić, bo nie posiadam karty kredytowej. Czy nie można by było płacić za pośrednictwem choćby PayPal?