^

Carcassonne – promocja i nowy dodatek

Przemysław Marczyński

6 grudnia 2013

Carcassonne 2
Przyznaję się jestem Carcassonnowertykiem. Ta gra zarówno w wersji analogowej jak i iOSowej zamiata wszystko inne w co grałem. Powiecie nie jestem obiektywny, cóż… Carcassonne jest po prostu genialne. Tak dopracowanej produkcji pod względem graficznym i sposobu przełożenia z planszowej postaci do cyfrowej rzadko się spotyka. O samej grze pisałem już dawno. Od tego czasu zmieniły się dwie rzeczy ale jakże ważne. Mamy dodatki. Kto miał przyjemność rozkładać klocki na stole wie, ile frajdy i komplikacji wnoszą do rozgrywki. Możemy również kontrolować jak zdobywaliśmy punkty – przydatne przy analizie rozgrywki.
Carcassonne nowe
Przed świętami pojawi się kolejny dodatek Dragon and Princess. Z tej okazji gra została przeceniona (pierwszy raz) i kosztuje 5,99Euro.
Powiem tylko tyle – kupujcie! Lubicie gry strategiczne zakochacie się w Carcassonne. Ja jestem jej niewolnikiem od samego początku i wciąż zachwycam się niepowtarzalnościami rozgrywki. Program jest uniwersalny, a układanie kartoników smakuje równie dobrze na iPadzie jak i iPhonie.
Carcassonnedragon 2
Carcassonne w iTunes – https://itunes.apple.com/pl/app/carcassonne/id375295479?mt=8

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz