Select Page

Photoshop i Lightroom za 12Euro miesięcznie

Photoshop for photographers

Pod hasłem „Photoshop i Fotografia” Adobe przygotowało akcję promocyjną oferującą Photoshopa i Lightroom w niższej niż dotychczas cenie. Od 20 listopada do 2 grudnia każdy (nie tylko posiadacz poprzednich wersji pakietu Adobe) może skorzystać z oferty – 12,29Euro miesięcznie i legalnie pracować na najnowszym Photoshopie. Do tego otrzyma również dostęp do aplikacji Lightroom, 20GB przestrzeni w chmurze Creative Cloud oraz dostępem do materiałów szkoleniowych i usługi Behance ProSite do tworzenia profesjonalnego portfolio. Wymogiem skorzystania z oferty jest wykupienie rocznego abonamentu.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę Adobe opisującą całą akcję – klik

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

2 komentarze

 1. kl3m3ns

  Śmiech na sali. 10 dolców w USA i 12.3 euro w Europie. Ja rozumiem, że mamy w Europie VAT, ale euro już jest droższe od dolarów o ponad 25%, więc 10 dolarów nie równa się 10 euro. Ale nie, dla Adobe to oczywiście mało, trzeba było jeszcze doliczyć 12.3 euro ekstra. Jednym słowem niech spi3rdalają.

  Odpowiedz
  • joozio

   Też tak uważam. To jest kpina z tym przelicznikiem dolar na euro. I dziwimy się potem, że technologia w USA jest tańsza o 20% nawet!

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd wakacyjny

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!