^

Microsoft łata Worda pod OS X 10.9

Przemysław Marczyński

19 listopada 2013

Worddzialaosx109 2

Apple nie zaskoczył nowym OS X Mavericksem na premierze z 22 października. Co innego Microsoft, a konkretnie Word z najnowszego pakietu Office for Mac 2011. Polscy użytkownicy niestety musieli odprowadzać wzrokiem permanentny komunikat o „wysypaniu” się edytora tekstu. Dziś w Redmond usłyszano łkania i płacz MacUserów znad Wisły. Po 29 dniach od premiery OS X Mavericks możemy uruchomić Worda. Brawo!

Zawsze się zastanawiam jak to jest możliwe. Firma, która żyje z produkcji oprogramowania pozwala prawie miesiąc funkcjonować użītkownkom bez działającej aplikacji. Tej jakby nie patrzeć najważniejszej – Edytora tekstu. Miesiąc! Czy programiści z Microsoftu nie maja wykupionego konta Developerskiego u Apple żeby mogli testować swoje aplikacje przed premierą nowych systemów operacyjnych? To zaledwie 99 dolarów rocznie! Osobiście bardo cenię Microsoft za wkład w rozwój komputerów osobistych. Jednak poziom ignorancji w „szybkości” reakcji na wydanie łatki o numerze 14.3.9 rozczarowuje. Pierwsza beta OS X Mavericks pokazana została w czerwcu tego roku.

Wordiosx109

Więcej o aktualizacji – http://support.microsoft.com/kb/2902808

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

  1. Radek

    Niestety poprawka „psuje” Excela, który wywala się podczas pracy co chwile. Postawa firmy jest żenująca, już im nie zapłacę za żaden produkt jak to ma tak działać.