^

EverDock – jedna stacja dokująca dla wszystkich

Przemysław Marczyński

18 listopada 2013

EverDock 2

Największa uciążliwość życia cyfrowego – różnorodne wtyczki. Mam nadzieję, że doczekam kiedyś chwili, kiedy wszystkie telefony będą miały jedno-spójne gniazdo ładowania. Tym czasem musimy się ratować na różne sposoby. Co sądzicie o docku, który pozwoli nam umiejscowić w sobie rożne urządzenia? EverDock wydaje się być odpowiednim rozwiązaniem. Za jego stworzeniem stoi dwójka byłych już pracowników firmy ZAGG – David Gengler i Cameron Gibbs, którzy postanowili pójść swoją drogą i otworzyli firmę FŪZ Designs. Na Kickstarterze projekt ten przypadł dużej społeczności do gustu osiągając w przeciągu zaledwie 10 dni kwotę wsparcia w wysokości 260 tysięcy dolarów. 

EverDock 1 2

EverDock pozwala dzięki elastycznym uchwytom zamontować kable współpracujące z iPhonem, Samsungiem, HTC, iPadem,  Kindlem czy tabletem Surface. Specjalna powłoka przykleja się do powierzchni co sprawia, ze podczas wyjmowania sprzętu z uchwytu EverDock pozostanie na swoim miejscu. Stojak wykonany jest z aluminium co osobiście mocno doceniam – lubię tak wykonane akcesoria. 

Dock w sprzedaży pojawi się w grudniu. Ceny zaczynają się od 49 dolarów (wersja na dwa urządzenia kosztuje 69 dolarów). Koszt wysyłki do Polski to 9,99 dolarów.

Witryna EverDock – http://www.fuzdesigns.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. mr_dos

    Zamówione – piękne dzięki za info.

  2. oli

    ciekawy ..gadget, osobiście zainteresowany podwójnym 🙂 a żeby się przyczepić do całości brakuje jeszcze miejsca na USB , bo miejsce by się znalazło 🙂 i już ideał.

  3. Błażej Wdowikowski

    Akurat szukałem docka:D