^

Kolejna konferencja Apple 22 października

Przemysław Marczyński

8 października 2013

Apple Mac Pro

Serwis AllThingsD donosi, że otrzymali od osób blisko związanych z Apple informację jakoby kolejna konferencja Apple miała mieć miejsce 22 października. Są to jedynie spekulacje jednak wydaje się być pewne, że jeszcze przed świętami ktoś z Cupertino musi pojawić się na scenie i przedstawić przynajmniej trzy nowe produkty. Na jesień tego roku oficjalnie zapowiedziano premierę Maka Pro oraz systemu operacyjnego dla komputerów OS X Mavericks. Z dużą dozą prawdopodobieństwa poznamy także następcę dużego iPada i kto wie, może iPada mini z ekranem Retina?

Ostatni czas u Apple jest mocno napięty. OS X Mavericks otrzymał wersję Gold Master co oznacza, że finalna odsłona systemu jest już prawie gotowa. 28. października mają zostać przedstawione wyniki finansowe za czwarty kwartał. Firma przymierza się również do wprowadzenia usługi iTunes Radio do Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii. Zapowiada się obfitująca w nowości końcówka roku. A mi się marzy jakaś mała aktualizacja pakietu iLife i iWork. 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy