^

Zaprojektuj sobie pokrowiec do nowego iPhone'a

Przemysław Marczyński

17 września 2013

IPhone case

Nowe iPhoney sprzedają się wyśmienicie. Podobno już wyprzedano egzemplarze z przedsprzedaży. Czyli historia lubi się powtarzać i za chwilkę Apple będzie mogło pochwalić się ile to dolarów wylądowało na ich koncie. Ehhhh chciało by się powiedzieć – też tak chcę! Zwolnij! Przecież wystarczy zakasać rękawy i jak wielu producentów podpiąć się pod Apple i rozwinąć swój mały biznes. Czy widzieliście kogoś kto nie otula swojego jedynego, najwspanialszego, ukochanego telefonu w ciuszki? Czy zdajemy sobie sprawę z ogromnego rynku jaki w Cupertino przed nami otwierają? Ba! Dają nam nawet wszelkie potrzebne materiały potrzebne do przygotowania najlepszego, najbardziej oryginalnego i doskonałego pokrowca. Opublikowano właśnie dokument o wdzięcznej nazwie „Case Design Guidelines for Apple Devices” gdzie znajdziemy wszelkie potrzebne parametry przenośnych urządzeń Apple. Dokument uaktualniono o najnowsze modele iPhone 5 C/S. Zatem nie ma na co czekać. Bierzemy się do roboty. Razem!

Pobierz broszurę z wymiarami iUrządzeń – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Maciej Winiarski

    W sumie dobry pomysł, bo najlepszy produkt, to taki jaki sobie wymarzymy i sami zrobimy. Będziemy wtedy trochę jak Steve Jobs i kalkulator do pierwszego Maka 😉

  2. Rhudhy

    Ałaaaaa! „iPhoney”? Zlituj się… 🙁