^

Jesienna paczka MacUpdate

Przemysław Marczyński

18 września 2013

MacUpdate 9 Great apps for only 49 99

Doskonale wiecie, że lubuje się w podrzucaniu Wam promocji na programy. Jednak od dłuuugiego czasu jest prawdziwa Sharan, pustka dziura… NIC ciekawego. Po masie słabych, mizernych i wręcz tragicznych promocji pojawia się zestaw aplikacji od MacUpdate. Wreszcie! Bałem się, że środowisko Makowe zaczęło już wpadać w niestrawność promocyjną. Lubię powtarzać ten slogan ale… „MuPromo nie zawodzi”.

Trzy aplikacje z pierwszego rzędu rozbijają bank. Do tego doskonała Civilization 5. Cena 50 dolarów. W mojej ocenie zestaw wart tej ceny, bo:

– PDFpen 6. Uwielbiam ten program i wszelkie PDFy obrabiam właśnie w nim. Jest to wersja nie-Pro, która posiada możliwość tworzenia formularzy. Osoby, które nie potrzebują tej funkcjonalności i pracują z formatem PDF zostaną oświecone nowym wymiarem pracy z dokumentami. Wygodny interfejs, duże możliwości. To jeden z moich ulubionych programów pod OS X.

– TechTool Pro 7. Również nie pogardzicie możliwościami tej aplikacji. Testuje i wykrywa błędy w systemie. Warto mieć „ostatnią deskę ratunku” zawsze pod ręką.

– Screenflow 4. Jeśli potrzebujecie narzędzia do tworzenia filmów rejestrujących to co dzieje się na Waszym biurku to nie ma lepszej aplikacji. Profesjonalne screencasty tylko tym produktem. Polecam.

Do tego kilka innych ciekawych narzędzi. Program do usuwania smug na zdjęciach, rozbudowany budzik, narzędzie do porównywania folderów i dokumentów. Jest bardzo dobrze. Polecam.

Jeśli zdecydujecie się na zakup będę wdzięczny za skorzystanie z poniższego linku. Uczynicie mnie bogatym. Dzięki.

Jesienna paczka MacUpdate – kliknij.

 

 

https://deals.macupdate.com/bundle/affil/4719

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy