^

Transmit obchodzi urodziny tnąc cenę o połowę

Przemysław Marczyński

16 września 2013

Transmit promo
Jeden z najpopularniejszych klientów FTP na OS X – Transmit – obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji firma Panic obniżyła jego cenę o 50%. Promocja trwa tylko przez najbliższą dobę więc warto się pospieszyć jeśli potrzebujecie tego typu aplikacji.
Osobiście do firmy Panic mam jakiś wielki sentyment. Była to firma której to aplikacje (wygląd i wygoda obsługi) zauroczyły mnie pierwszy podczas pracy na platformie OS X. Pierwsze grupy dyskusyjne o Makach były oczywiście przeglądane pod Unison. Swoje pierwsze nieoficjalne tłumaczenia programów również rozpocząłem od produktu tej firmy – stattoo. Ehhh się łezka kręci jakie to były czasy…
Z okazji 15 urodzin powstania Transmit… moje serdeczne gratulacje dla wszystkich programistów z Panic. Dzięki za waszą pracę. Mieliście spory wkład w moje zapuszczanie korzeni w środowisku Makowym. A to za sprawą takich aplikacji jak Transmit.
Transmit okno
Aplikację Transmit kupicie w cenie 17 dolarów klikając w ten link (tylko 24 godziny promocji) – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Remek Rychlewski

    Dzięki za informacje. Oczywiście kupione. 😀