^

Prezentację Apple z nowymi iPhoneami 5 już można obejrzeć w sieci

Przemysław Marczyński

10 września 2013

Apple Apple Events Special Event September 2013

Dzisiejsza prezentacja Apple jest już opublikowana na stronie Apple oraz w podcastach firmy w iTunes. Jeśli wszelkiego rodzaju retransmisje nie zaspokoiły Waszego apetyty na nowości jakie zaprezentowano w Cupertino warto odwiedzić poniższe adresy:

Prezentacja na stronie Apple – http://www.apple.com/apple-events/september-2013/

Prezentacja w podcaście (iTunes) – klik

Miłego odbioru.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

 1. Ala

  Premiery Apple były zaskakujące, dziś jedyne co zaskakuje to, że wszystko wyciekło wcześniej do sieci. Po co prezentować coś co od tygodni leży w sieci?
  iOS 7 – jest premiera, ikon nie zmienili. Całość wygląda dalej jak koszmarek daltonisty. I jeszcze gradiencik w tło…
  iPhone 5C nie jest tani, mimo że jest z plastiku. Żyj kolorowo… tia. Kolory z których podoba mi się jedynie biały. I koniecznie gradient w tle. Żółta obudowa, żółty gradient. Odkrywcze.
  Super nowość jaka nie wyciekła, czyli „super” gumowe obudowy na „najtańszy” telefon. Z dziurkami… żenada. Wstyd pokazywać takie coś na konferencji.
  Nowość – darmowe aplikacje iLife i Work dla nowych urządzeń. To nie wyciekło, ale szału nie ma. Płacąc sporą kasę za telefon w którym wymienili CPU i aparat to dorzucenie 5 aplikacji wrażenia nie robi.
  iPhone 5S – żółty? Przepraszam, złoty. Tak by pasował do łańcuchów krzykliwych smoluchów lub do rosyjskich byznesmenów. Fuj!
  Technologicznie Apple trzyma poziom. Niestety brak tam kogoś kto ma gust. Lub chociaż rozróżnia kolory. Szkoda.