^

muve z grami dla OS X + konkurs

Przemysław Marczyński

10 września 2013

Muve pl

Firmy Cenega nie trzeba przedstawiać rodzimym graczom. To ta firma tworzyła tłumaczenia gier i dystrybuowała zagraniczne tytuły chociażby: seria GTA, Batman: Arkham City, Borderlands, Bioshock). Pod jej skrzydłami znajduje się sklep muve.pl który od zeszłego tygodnia wprowadził w swoim sklepie dział poświęcony grom dla komputerów Apple. Z tej okazji do dnia 15.09 będzie można kupić w w promocyjnej cenie (-50%) takie tytuły jak: Borderlands 2,  Civilization V Gold, Rollercoaster Tycoon 3 Platinum, Call of Duty 4 Modern Warfare.

Miło widzieć, że duże firmy w Polsce kierują swoje wysiłki ku rynkowi gier na OS X. Z krótkiej rozmowy jaką przeprowadziłem z przedstawicielem firmy (Paweł Goljanek) wnioskuję, że optymistycznie patrzą na ten rynek – „Nie ukrywam, że jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszych wyników sprzedaży” równocześnie przyznając, że jest to dla nich zupełnie „nowy temat”. Nie mniej jednak zapewniono mnie, że biblioteka gier będzie systematycznie powiększana o nowe tytuły. Warto zatem zajrzeć i przekonać się czy znajdziemy coś dla siebie. 

Muvemac

Konkurs

Razem z firmą muve mam dla Was dwie gry: BioShock Infinite oraz Borderlands 2, które będziecie mogli wygrać w prostej grze – rozdaniu.

Zasady – spełnij dwa poniższe warunki:

1. Umieść na Twitterze, Facebooku lub dowolnej sieci społecznościowej poniższy tekst z linkiem do tego wpisu:

Biorę udział w konkursie organizowanym przez muve.pl i blog Mój Mac. Do wygrania gry na OS X – https://mojmac.pl/?p=10783 #konkursMM

2. Umieść w komentarzu odnośnik do swojej (powyższej) publikacji w internecie.

Termin:

Zabawa trwa do niedzieli (15.09.2013)

Wyniki:

Dwójka zwycięzców zostanie rozlosowana z osób, które spełnią wymogi konkursu (zostawią odpowiedni komentarz pod wpisem).

Powodzenia 😉

Sklep muve z grami dla OS X – http://muve.pl/digital/mac

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (41)
L

41 komentarzy

 1. Artur Świątek

  PS Jeśli miałbym szczęście w losowaniu i mógłbym mieć wpływ na wybór gry, to poprosiłbym taką, która pójdzie na MacBook’u Pro early 2011, i5 2,3… przepraszam jeśli wybrzydzam, ale kiedyś udało mi się wygrać kod do gry, ale nie działała, bo mój komp nie uciągnął…;]

 2. pemmax

  Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wieczorem opublikuję tu listę zwycięzców. Dobrego tygodnia.

 3. pemmax

  Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział w zabawie. Nagrody powędrują do:
  BioShock – Krisp
  Borderland – Jacek Zięba
  Gratuluję.
  Wkrótce będę się z Wami kontaktował na adresy e-mail z komentarzy w sprawie odbioru nagrody.

  • KrisP

   Alleluja ! 😉

 4. Guest

  Alleluja ! 🙂