^

Pobieraj filmy z YouTube – iTube Studio za darmo

Przemysław Marczyński

13 sierpnia 2013

ITube Sutido
Informacja zainteresuje wszystkich, którzy lubią spędzać na YouTube lub innych serwisach z filmami swój cenny czas. Jeden z ciekawszych programów do zapisywania i konwersji filmów ze stron internetowych będzie można pobrać za darmo (normalna cena 29 dolarów). Jak sugeruje powyższy banner akcja będzie przeprowadzona od 13 do 14 sierpnia. W akcji promocji uczestniczyć będą zarówno programy w wersji na OS X jak i Windowsa.
ISkysoft iTube Studio
iTube Studio to proste narzędzie do pobierania ciekawych filmów z internetu i konwertowania ich na rozmaite formaty. Dzięki niemu łatwo zapiszemy ciekawe obrazy i odtworzymy je na AppleTV lub iPhonie. Atutem programu jest łatwość z jaką możemy zapisywać filmy. Program integruje się z przeglądarką internetową, gdzie po najechaniu kursorem na obszar wideo będziemy mogli wybrać z menu jakość do zarchiwizowania filmu na dysku.
Cały ekran 13 08 2013 00 28
Warto pamiętać, że aplikacja która będzie rozdawana nie posiada możliwości aktualizacji. Rejestrację otrzymamy tylko na numer wersji 4.3.1 dla OS X oraz 3.2.0 dla Windowsa. Gdyby aplikacja bardzo nam się spodobała, jest szansa na jej zakup z rabatem 40% gdy spełnimy wszystkie wymogi jakie autorzy programu przed nami postawią (podzielenie się tą akcją w mediach społecznościowych).
Dodam również, że program iTube Studio występuje w wersji darmowej, bez funkcji konwersji oraz ograniczenie do pobierania filmów z YouTube.
Akcja rozdawania programu odbędzie się tutaj – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Piotrek

  Wcześniej miałem przyjemność otrzymać pełną wersję, z aktualizacjami – świetny program. Ciągle jest dostosowany do zmian. Jak dla mnie – jest super.

 2. keramzyt

  dzięki za info, niedawno odkryłem kanały zespołów filmowych „TOR” i „KADR” i teraz będę mógł sobie filmy zachować. super sprawa 🙂

 3. Krzysztof Kwiatkowski

  Mamy już 15.08 i promocja jeszcze działa. Program jest bardzo dobry. Wybieramy rozdzielczość (ja zawsze może pobieram 720p) i po chwili mamy materiał na dysku. A z konwersji nie korzystałem w nim nigdy bo od tego mam darmowy adapter.

 4. Admirał

  Ho ho, ktoś tu ściągał Luxtorpedę… 😉