^

MacGadka o tym co na WWDC było

Przemysław Marczyński

23 czerwca 2013

MacGadka 20130622

Daliśmy sobie troszkę czasu na ochłonięcie po WWDC. Nie ukrywałem swojego zesmaczenia tym co zobaczyłem podczas tej prezentacji. Na szczęście Apple nie pokazało jedynie iOS 7. Nowe komputery, odświeżony OS X rokują bardzo dobrze gdy spoglądamy w przyszłość Apple. Tematów było dużo do poruszenia i czas podczas najnowszego nagrania upłynął nam błyskawicznie. 

Jeśli nie byliście na Creative Days to przygotowaliśmy dla Was relację z tego wydarzenia. Szczególnie polecam wycinki z debaty na której rozmawiano o technologii i przełożeniu jej na kreatywność artystów. Polecam.

Minicrm macgadka

Szczególne podziękowania za pomoc w nagraniu składam firmie miniCRM. Dzięki Panowie, że doceniacie naszą pracę. Jeśli zauważacie, że w Waszej firmie coraz trudniej z ogarnięciem projektów i kontaktów koniecznie musicie sprawdzić jak system CRM działa. Będziecie mieli okazję przetestować tą usługę korzystając z tego adresu – http://minicrm.pl/macgadka/

Miłego odsłuchu życzę.

Więcej o nowym odcinku MacGadki tutaj – http://macgadka.pl/?p=878

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy