^

Adobe Creative Days w Warszawie

Adobe Creative Days
Spotkania Adobe Creative Days na dobre wpisuje się w kalendarz Warszawy. Przy okazji nowości, jakie Adobe pokazało kilka dni temu już 28. maja w Multikinie w Złotych Tarasach będziemy mogli podpatrzeć co potrafią nowe aplikacje z linii CC – Photoshopie CC, Illustratorze CC i Premiere CC. Na scenie pojawią się znawcy tematu: Jason Levine, Rufus Deuchler i Paul Trani. To jedni z największych specjalistów w świecie Adobe, którzy znają na wskroś oprogramowanie tej firmy. Nie zabraknie również rodzimych akcentów. W czasie trwania Adobe Creative Days odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem: Pati Dubiel, Piotr Janowczyka oraz Tomasz Tomaszewskiego, którzy opowiedzą o swojej pracy i nowych technologiach.
Agenda spotkania:
08:30 – 09:30 REJESTRACJA
09:30 – 11:00 ADOBE KEYNOTE
Prowadzą: Rufus Deuchler, Jason Levine i Paul Trani, ADOBE
11:00 – 11:15 PRZERWA KAWOWA
11:15 – 12:15 KREATYWNOŚĆ W PRACY
Historie klientów firmy ADOBE
12:15 – 13:00 PANEL DYSKUSYJNY
Paneliści – Pati Dubiel, Edgar Bąk, Piotr Janowczyk i Tomasz Tomaszewski
13:00 – 14:30 PRZERWA / WARSZTATY
45 min warsztaty design, web i wideo (I tura: 13:00 – 13:45; II tura 13:45 – 14.30); dodatkowa rejestracja na warsztaty obowiązkowa
warsztaty DESIGN (I tura i II tura) prowadzi Paweł Molga: Muse/ Edge/ InDesign.
14:30 – 15:00 CREATIVE CLOUD FOR TEAMS
Rafał Maciejewicz, ADOBE
15:00 – 16:00 CREATIVE CLOUD WORKFLOWS deep dive
design & creativity/ wideo: Rufus Deuchler i Jason Levine, ADOBE
16:00-16:30 PRZERWA KAWOWA
16:30 – 17:30 CREATIVE CLOUD WORKFLOWS deep dive
web experience/ web application: Paul Trani i Piotr Walczyszyn, ADOBE
Lokalizacja: Multikino, Centrum Handlowe Złote Tarasy, ul. Złota 59, Warszawa
Rejestracja jest darmowa. Pamiętam, że w zeszłym roku limit miejsc błyskawicznie się wyczerpał. Zatem jeśli interesuje Was temat sztuki cyfrowej, warto przyspieszyć kroku i już dziś wypełnić formularz zgłoszenia.
Wszystko wskazuje na to, że pojawię się na tym wydarzeniu z mikrofonem i będę dla MacGadki rejestrował to spotkanie. Zatem jest szansa, że się spotkamy i kto wie, może przepytam Was co najbardziej przypadło Wam do gustu w nowych aplikacjach Adobe CC? Do zobaczenia 😉
Witryna konferencji – http://www.adobecreativedays.com/pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Mariusz

    Byłem na pierwszej tegorocznej edycji w Warszawskim Multikinie na Złotych Tarasach i polecam. To obowiązkowa pozycja dla aktywnych projektantów i ludzi związanych z branżą kreatywną. Mam jedynie nadzieję że zostanie usprawniony proces rejestracji bo to od zawsze słaby punkt tej imprezy.