^

World of Warcraft: Battle Chest za 5 Euro

Przemysław Marczyński

21 czerwca 2013

WorldofWarcraftBattle Chest

Wygłupiłbym się próbując przedstawiać Wam grę World of Warcraft. Powiem jedynie, że kto nie grał ten powinien podciągnąć wreszcie linię energetyczną do swojego domostwa i włączyć się do sieci. Czas najwyższy bo Blizzard zorganizował weekendową promocję na swój leciwy ale jakże miodny tytuł. Jeśli nie lubicie magii i fantastycznych przygód (serio?!!) to jest okazja żeby się do nich przekonać. Za 5 Euro kupicie zestaw World of Warcraft: Battle Chest zawierający dodatki Burning Crusade i Wrath of the Lich King. Do tego w niższej cenie można kupić inne rozszerzenia do gry. Wszystko do niedzieli 24.06.13. 

Moja przygoda z grą zakończyłem na wersji Warcraft III: Reign of Chaos. Jakoś fakt, że najnowszy WoW wymagał płacenia abonamentu skutecznie mnie odstraszał. Dziś jednak, gdy cena gry (i miesięczny abonament) kosztuje 5E skusiłem się. Zobaczymy czy Blizzard przekona mnie do systematycznych opłat za dostęp do gry. I czy znajdę czas na rozrywkę… kiedy to ostatnim czasem uruchomiłem PS3? 😉

Gra dostępna na platformę OS X oraz Windows.

Witryna z promocyjnymi grami WoW – kliknij
Strona gry World of Warcraft – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. MarioFraszczak

    Ta promocja za 5 euro jest co dwa miesiące , wiec żadna nowość . Zresztą stała cena na keye.pl (z dwoma dodatkami) to 39,90 zł 🙂 A gra warta zagrania – uwaga – UZALEŻNIA !!! . No i jak będziesz chciał grać dalej to pozostają ci jeszcze dodatki : Cataclysm i Pandaria 🙂

  2. mac_gregor

    Ale za 39,90 na keye nie dostajesz Cataclysm – musisz 19,90 dopłacić. A tu za 10Euro czyli praktycznie równowartość 39,90 masz prawie komplet bez Pandarii.
    Generalnie jest to najtańsza oferta jeśli ktoś planował zakup teraz.
    Zresztą cena samej Pandarii też jest bardzo przystępna i chyba bezkonkurencyjna (85zł)