^

1Password 4 dla Mac – ruszają zapisy do bety

1P4Macbeta

Nowa wersja jednej z najbardziej pożądanych aplikacji na OS X (oraz iOS) – 1 Password – wkrótce ujrzy światło dzienne. Do tej pory prace nad czwartą wersją programu trwały w zaciszu studia Agilebits. Dziś jednak wchodzimy w kolejny etap – otwartych beta-testów. Żeby móc skorzystać z szansy na bycie pierwszym, który położy swoje paluszki na 1Password 4 należy udać się na specjalnie przygotowaną stronę i zapisać się do newslettera. Przy odrobinie szczęścia zostaniemy wylosowani, a możemy być pewni, że nie umknie nam żadna informacja związana z tym projektem. Najważniejszą zmianą jaka pojawi się w nowej odsłonie aplikacji, to wsparcie dla iCloud, co pozwoli w łatwy sposób synchronizować dane pomiędzy komputerem a urządzeniami z iOS. A ja sobie wspominam właśnie, jak to na Macworldzie mogłem porozmawiać z szefem Agilebits, Jeffem Shinerem i zobaczyć pierwszą pre-alfę tej aplikacji

1Password to menedżer danych wrażliwych, który pomoże nam zapisać hasła i tajne notatki. 

Zapisy do wersji beta tutaj – klik

Więcej o programie 1Password przeczytacie tutaj – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Adrian

    Osobiście mimo wszystko cenię sobie synchronizację przez dropbox-a. Niestety w pracy mam winde i samo iCloud nic by mi nie dało.

  2. Dawid

    To jedna z tych aplikacji, które trzeba mieć zainstalowane. Kilka chwil na przyzwyczajenie i całkowicie odpada problem używania tego samego hasła w kolejnych miejscach. Dodatkowo skrót Cmd + automatycznie wypełnia dane logowania w formularzu.