^

MacGadka 62 – jak zmienia się Apple

Macgadka podcast

Apple się zmienia. Widać to po ostatnich wynikach finansowych. Jako podcast mamy najlepszego specjalistę od cyferek dlatego warto posłuchać jak Michał wykłada w belferski sposób to co dzieje się w Cupertino. A zmiany idą duże i warto wiedzieć co mówią nam słupki i cyferki po drugim kwartale obrachunkowym.

Druga sprawa na jaką chciałem zwrócić Waszą uwagę to mini reportaż z wyjazdu do Amsterdamu na spotkanie z firmą TomTom. Jak dla mnie zupełnie nowe doświadczenie z dźwiękiem. Reporterka radiowa to nie jest proste zajęcie, a ja nie powiem Wam jak ile razy rejestrowałem komentarze do tego materiału. Mam nadzieję, że przez chwile poczujecie się jakbyście siedzieli ze mną na konferencji. Jeśli to się udało, to najważniejszy cel tego materiału został osiągnięty i mam nadzieję, że będzie okazja do podobnych nagrań. 

Jest też konkurs z bardzo smakowitą nagrodą. Jestem pewien, że przypadł Wam do gustu bo dosłownie zalewacie nas zgłoszeniami. Konkurs trwa jeszcze przez kilka dni, a szczegóły znajdziecie w odcinku. Dzięki firmie Seagate mamy do rozdania dysk Wireless Plus. Zapraszam do zabawy.

To oczywiście nie wszystko co znajduje się w 62. odcinku MacGadki. Miłego odsłuchu życzę!

Witryna 62. odcinka MacGadki – http://macgadka.pl/?p=842

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy