^

MacGadka 58 – kupować czy wypożyczać muzykę

Przemysław Marczyński

27 lutego 2013

Macgadka podcast

Zapraszam na 58. odsłuch podcastu MacGadka. Wiosnę czuć w powietrzu. Świat Apple zaczyna wypełniać się ploteczkami związanymi z różnego rodzaju nowinkami sprzętowymi. Nowe laptopy, komputery a nawet zegarki. Jest sporo ciekawostek nad którymi można dywagować przed mikrofonem. Ostatnim czasem dużo mówi się o subskrypcjach na usługi muzyczne. Spotify, Dezeer, WiMP… te nazwy często przewijają się przez sieć. Powiemy Wam zatem czy wolimy pożyczać czy kupować muzykę. Jest też poradnik dla początkujących adeptów OS X, hejcik tygodnia i aplikacje tygodnia. 

Miło mi poinformować, że ten odcinek MacGadki wspiera Magazyn Łazienki. Bardzo dobrze przygotowane wydawnictwo na iPad’a. Znajdziecie tu masę inspiracji i ciekawych porad odnośnie projektowania łazienek. Remontujecie lub macie w planach budowę, koniecznie sięgnijcie po tą produkcję. Cena -0,89Euro.

Strona magazynu – http://www.lazienkimag.pl/nr-12013/

Magazyn lazienki 1

Dycham, prycham… grypa (chyba). Mam nadzieję, że kolejny odcinek uda nam się nagrać w tym tygodniu. Ma być konkurs z fajnymi nagrodami więc postaram się wykurować.

Więcej informacji o kolejnym odcinku podcastu znajdziecie tutaj – klik

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Simarillion

    Gratulacje.
    To jest możliwe tylko w rezerwacie Apple. Płacić za oglądanie reklam. No, ale w końcu terminal płatniczy o nazwie iPad do niczego innego przecież nie służy – prawda?