^

Anomaly 2 – zwiastun i garść informacji

Anomaly2

Gry Anomaly Warzone Earth (klik) nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najgłośniejszych i najlepszych gier jakie w 2011 roku mogliśmy zobaczyć na iPhone’a/iPad’a. W późniejszym czasie przeszły nieco zmian i dotarły na inne platformy. Co jednak ważne, stoi za tym produktem polska grupa programistów 11 bit studios. Mamy zatem z czego być dumni. Mówię tu w czasie teraźniejszym, bo Panowie nie opływają w samouwielbienie i tworzą. Już w drugim kwartale 2013 roku zobaczymy sequel wspomnianego już Anomaly Warzone Earth. Twórcy jednak zapowiadają duży skok jakościowy w nadchodzącej tak więc nie ma mowy o „odcinaniu kuponów”. Po pierwsze gra wieloosobowa. Po drugie świetna grafika. Po trzecie urozmaicone jednostki bojowe. Ponad milion możliwości stworzenia oddziału! (trudno w to uwierzyć ale podaję za autorami;-)). 

Zapowiada się przepyszny kąsek. W grę będzie można zagrać na Makach, Windowsie i Linuxie. Coś mi jednak podpowiada, że również fani konsol doczekają się swojej wersji. Zatem… czekamy 😉

Witryna gry – http://anomaly2game.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy