^

Things dla OS X – przeceniony

Przemysław Marczyński

25 stycznia 2013

Things50

Świetna informacja dla wszystkich poszukujących sposobu na zorganizowanie swojej pracy. Jeden z najlepszych menedżerów zadań został przeceniony o 50%. Do 31. stycznia możecie kupić aplikację Things za 21,99Euro. Propozycja mocno warta przemyślenia. Po dodaniu do Things wsparcia dla synchronizacji w chmurze oraz wersji na iPad’a i iPhone’a (osobno płatne) dostajemy wyborny ekosystem do zarządzania swoimi zdaniami.

Obniżka cen „dziwnie” zbiega się w czasie z planami firmy Omni Group odnośnie swojego produktu do zarządzania czasem OmniFocus w wersji 2. Dokładnie 31. stycznia w godzinach 6-8 p.m.czasu San Francisco zaprezentują oni pierwsza betę długo wyczekiwanej aplikacji. A jeśli chcecie przetestować wersję pierwsza programu możecie korzystać z niej do czasu ukazania się wersji finalnej OmniFocus 2. Mam nadzieję, że tego dnia uda mi się pójść do Cartoon Art Museum i z pierwszej ręki wysłucha tego co mają do powiedzenia o aplikacji członkowie zespołu Omni Group.

Pobierz program tu. Dane do rejestracji:

License Owner: Waiting for OmniFocus 2
License Key: KXKN-ZJDB-EJCX-LZHW-CFBF-QFC

Kupno Things to mocna zagwozdka. Przed nami premiera prawdziwego kombajnu OF2, która jak sądzę namiesza mocno na rynku. Myślę, że jego cena będzie znacznie wyższa niż to co oferuje Things (szczególnie w tej akcji promocyjnej). Z drugiej strony Things jest świetny. Prosty, piękny i intuicyjny. OmniFocus w obecnej formie potrafi przytłoczyć swoimi funkcjami. Jednak dla mnie pozostaje wciąż numerem jeden, jeśli mówimy o aplikacjach GTD. Z wypiekami na twarzy też czekam na to czym będzie dysponował OmniFocus 2. Idąc dalej… wróciłem do Things podczas próby zorganizowania się w pracy. Sami widzicie… nie pomogę Wam w podjęciu decyzji 😉

Things kupicie pod tym adresem – klik
Witryna aplikacji Things – http://culturedcode.com/things/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

    • pemmax

      I już wiesz kto czyta tylko tytuł wpisu 😉

  1. grzegor

    The Hit List też przeceniony (IMHO lepszy i wygodniejszy, ale trzeba bulić abonament za synchro co go trochę przekreśla).