^

MacGadka o iOS 6

Przemysław Marczyński

28 września 2012

Macgadka for web

Troszkę jestem rozczarowany ostatnim odcinkiem MacGadki. Był to jeden z tych epizodów w którym popełniam błędy merytoryczne o iOS6 (przepraszam) i co gorsza, mówię chyba najmniej ze wszystkich epizodów jakie nagraliśmy. Przez ostatnie 20 minut nie wydusiłem z siebie żadnego sensownego zdania. A największe rozczarowanie przychodzi, gdy ludzie wokół mówią ci, że jest to najlepszy odcinek MacGadki jaki do tej pory został nagrany. Mili Państwo, tak się nie robi. Nie ładnie i nie wypada. Postaram się ze wszystkich moich sił w następnych spotkaniach przed mikrofonem wykazać się większym profesjonalizmem. Proszę jeszcze raz o wybaczenie.

A było właśnie o iOS6, wrażenia rynku po premierze iPhonea 5 i kilka innych tematów. Mam nadzieję, że się podobało.

W tym całym zamieszaniu chcę podziękować za wsparcie jakie otrzymaliśmy od miniCRM. Jest to internetowe narzędzie, które ma nam pomóc w zorganizowaniu pracy w firmie. Zobaczcie z czym się to je, bo wygląda smakowicie.

Więcej szczegółów o najnowszym odcinku tutaj – http://macgadka.pl/?p=622

PS. Wkrótce dla Waszej i naszej wygody zmienimy główny adres sklepu, gdzie możecie kupić kubasy. Dajcie znać, czy się podoba. Tajny link tutaj. Tylko nikomu ani słowa bo zrobimy Wam kolejny unpacking!

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. NiLok

  Przemek, to była rewelacja. Twój śmiech był tak zajebiście zaraźliwy, że nie wiem jakim cudem Michał był w stanie to wytrzymać i dalej prowadzić podcast. 😀

 2. Jareq

  Faktycznie fajny odcinek Wam wyszedł jak zawsze zresztą. Pojawiła się nawet nominacja do obciachu roku, super:-D. Moim skromnym zdaniem do obciachu roku można też spokojnie nominować dzisiejszą „premierę” iPhone’a 5 w Polsce. Premiera produktu ktorego nie ma, nikt go nie widział i nikt nie wie kiedy będzie.
  Odpowiedzi pracowników iSpotów(Wrocław) i operatorów komórkowych na konkretne pytanie dot. iPhone’a 5 lepiej pominąć.
  Pare dni temu ktoś ważny na ważnej konferencji oglosił „rozkład jazdy” światowych premier najbardziej oczekiwanego produktu roku. I co z tego wyszło? Ano NIC i to dosłownie;-)

 3. Romano

  Wyszło na luziku i ok, nie ma co się tak spinać – bardzo fajny odcinek. Pozdrawiam

 4. Rybak

  Ten motyw o blogu znanego pajęczarza był dobry.Nie słucham i nie czytam bloga spidersweb ale dla was to zrobiłem i posłuchałem recenzji iphona 5 Ewy i kusze powiedzieć że powinien wylądować w kategorii Blog satyryczny roku 😉