^

10 lat Rogue Amoeba

Przemysław Marczyński

28 września 2012

Ammo cake

Firma Rogue Amoeba obchodzi swoje 10 urodziny. Z tej okazji świętuje w bardzo przyjemny i lubiany przez nas sposób – obniża ceny programów. Zadowoleni będą ci z Was, którzy potrzebują aplikacji do nagrywania dźwięku. RA specjalizuje się właśnie w takich rozwiązaniach i ma narzędzia specjalnie dedykowane podcasterom.

Co tu znajdziemy. Po pierwsze bez większego zastanowienia bierzcie Piezo. Używam go do nagrywania MacGadki i sprawuje się doskonale. Program za 5 dolarów jest jak darmowy bilet do rejestracji dźwięku z naszego komputera (również Skype i Safari). Polecam serdecznie.

Jeśli słuchaliście nowej MacGadki to wiecie, że nie stroniłem od wychwalania nowej produkcji tej firmy – Fission 2. Aplikacja służy do edycji ścieżki dźwiękowej. Wycinanie, sklejanie, tagowanie, konwertowanie. Wyśmienity program. Teraz w cenie 22 dolarów.

I na koniec król i wyznacznik jakości jeśli chodzi o nagrywanie podcastów. Każdy kto chciał rejestrować do dalszej publikacji w internecie zapewne zetknął się z nazwą Audio Hijack Pro. Chyba najlepsze narzędzie w swojej klasie. Cena 22 dolary.

Zajrzyjcie koniecznie na urodzinową stronę Rogue Amoeba i jeśli potrzebujecie któregoś z tych narzędzi to warto wykorzystać promocję. Akcja trwać będzie jeszcze przez 3 dni. A ja życzę ekipie RA wszystkiego najlepszego. Dzięki za wsparcie podcasterów swoją pracą.

Urodzinowa witryna – http://rogueamoeba.com/store/deals/TenthAnniversary.php

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. edi15ta

    Super! Dzięki za informację, właśnie zakupiłem Airfoil.

  2. Sebastian Szwarc

    Ja dostałem na szczęście Audio za darmo do recenzji i się tak powoli zbieram. Może się przydać przy podcastach 🙂 A do edycji dźwięku jakoś Amadeus się przyzwyczaiłem