^

MacGadkowo-odcinkowo-kubkowo

Przemysław Marczyński

22 września 2012

Macgadka for web

Mili Państwo nie wiem czy zauważyliście ale jest poważna luka w treściach na Mój Mac. Była premiera iPhone’a 5 i iPodów. A kilka dni temu pojawił się nowy iOS6. Nie pisnąłem o tym ani słówka bo zaczynam wychodzić dopiero z pracoholizmu i zaczynam przyswajać na nowo login do konta autora na blogu. Cieszy fakt, że są ludzie którzy mają dar przekonywania (użycie fizycznej przemocy się zdarza) i dyskretnie mobilizują mnie do nie przespania kolejnej nocy. Dziś bohaterami są Michał i Jasiek. Tych dwóch dżentelmenów zapędziło mnie kilka dni temu przed mikrofon i efekt naszej wspólnej publikacji możecie w spokoju, przy pysznej kawce wysłuchać. Nowy odcinek poświęciliśmy temu czego zabrakło na stronie – iPhone 5. Tam wygadałem się do reszty co sądzę o nowym telefonie od Apple. Dziwne, ale coraz łatwiej przychodzi mi mówić niż pisać. Pamiętam jak było wręcz przeciwnie kilka tygodni wstecz…

Co do kawy. To wystartowaliśmy z inicjatywą promującą/wspierającą podcast – Sklepik. Ilość asortymentu dobitnie oddaje nazwę tego tworu. Do kupienia specjalny MacGadkowy kubeczek. Zaręczam, że kawa i herbatka uraczy Wasze podniebienia znacznie milej. Staraliśmy się, żeby nie było „lipy”. Jak to Michał powiedział, to ma być jak produkt Apple – perfekcyjny (jakoś tak to szło ;-)). Tak więc jeśli chcecie mieć fajny kubek, przypominający Wam fajną audycję to zapraszam. Z góry dziękuję wszystkim, którzy już się połasili. Dajcie znać czy iKubasy przypadły Wam do gustu tak mocno jak prowadzącym audycję. 

Mg kubeczek4

To chyba wszystko z pola walki podcastowej. Dziś/jutro nagrywamy kolejny odcinek. Trzymajcie kciuki by wyszedł w stereo, bo od kilku dni męczy mnie na domiar zapalenie ucha i jestem monotoniczny. Ukłony i do przesłuchania/poczytania.

Witryna MacGadki – www.macgadka.pl
MacGadka w iTunes – kliknij
MacGadka na Facebooku – http://www.facebook.com/MacGadka
MacGadka na Twitterze – http://twitter.com/MacGadka

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy