^

Audiobooki za 4 Euro

Przemysław Marczyński

6 września 2012

Audioteka

Jeśli do tej pory wzbraniałem się od „książek czytanych” to dziś się przełamuję i kupuję przynajmniej 3 pozycje. Audioteka przygotował dla posiadaczy iPhone’a świetną akcję. Korzystając z ich programu na iOS możemy kupić za 3,99Euro dowolną pozycję z sekcji bestsellerów. A powiem Wam, że jest z czego wybierać. Na początek Steve Jobs Waltera Isaacsona. Ja jednak rzucam się na Grę o Tron Georgea Martina, która podobno jest fantastycznie zrealizowana. Nie umknie mi również Władca Pierścieni i Hobbit.  Znajdziemy tu również Sapkowskiego, Larssona oraz Childa. 

Audiotekaios

Promocja zacna. Co ważne, zakupione pozycje przez iPhone’a lądują na naszej cyfrowej półce i możemy je sobie pobrać (po zalogowaniu się na stronie Audioteki) w postaci MP3 i słuchać również na komputerze. 4Euro… proszę Was. Darmo dają 😉 Promocja trwa do 14 września. 

Program Audioteki w iTunes – kliknij
Witryna Audioteki –  http://audioteka.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (6)
L

6 komentarzy

 1. Dom

  … no to kupujemy 🙂 gracjas za info

 2. Kłamca

  Fantazja mnie poniosła … 9 🙁 się nie wypłacę :/

 3. chato.pl

  Ktoś wie w czyim tłumaczeniu jest trylogia Tolkiena?

 4. Andrzej

  Jak na razie kupione dwie nad którymi od dłuższego czasu się zastanawiałem, a teraz nie ma się nad czym zastanawiać tylko trzeba brać. Uwielbiam takie promocje. Do 14-tego pewnie jeszcze coś wpadnie na moją półkę 🙂

 5. Grzegorz Pawlik

  Tolkien jest w tłumaczeniu pani Skibniewskiej.

 6. chato.pl

  Thx Grzegorz