^

ReaddleDocs dla iPhone'a za darmo

Przemysław Marczyński

26 sierpnia 2012

ReaddleDocsforfree

A niech mnie! Takie powroty do szkoły to ja lubię. Na szczęście dla wszystkich jeden z moich ulubionych programów na iPhone’a jest rozdawany za darmo. Mówię o wyśmienitym menedżerze plików – ReaddleDocs. Recenzję poprzedniej wersji (2.X) możecie przeczytać tutaj. W kolejnych odsłonach program nabierał tylko rumieńców i stawał się jeszcze ciekawszym kąskiem. Przy jego udziale możecie używać iPhone’a jako dysku twardego. Podepniecie pod telefon takie usługi jak Dropbox, GoogleDocs, FTP oraz iCloud. Do tego program posiada przeglądarkę pozwalająca zapisywać pliki z sieci. Kolejną ważną funkcją programu jest całkiem przyzwoity czytnik PDFów, Office’a oraz iWorka.

Bierzcie bez większego zastanawiania się. To jedno z moich podstawowych narzędzi pracy z iPhonem i dokumentami. Warty wydania 5 dolarów bez mrugnięcia okiem. Nie mówiąc nawet o sytuacji gdy jest za darmo.

Polecam przegrzebać jeszcze inne zasoby firmy Readdle. W niższej cenie jest również ReaddleDocs dla iPada oraz Remarks

Promocja trwa do 10 września.

ReaddleDocs w iTunes – kliknij
Więcej o aplikacji ReaddleDocs dla iPhone’a – http://readdle.com/products/readdledocs_iphone/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Siwy

    Dobry wrzut!
    Naprawdę dobry kombajn.