^

Nowy MacLegion – darmowa paczka

Przemysław Marczyński

13 sierpnia 2012

Maclegion

O paczkach od MacLegion wspominałem już kilka razy. Dziś twórcy tych promocyjnych zestawów poszli nieco dalej i zaoferowali nam 5 aplikacji za darmo. Zestaw zapewne nie wzbudzi naszych zachwytów, ale przynajmniej dwa produkty są tu warte naszej uwagi. Po pierwsze MacPilot, który powinien przypaść do gustu wszystkim lubiącym pogrzebać mocniej w ustawieniach systemu (ja osobiście nie lubię) oraz Wallpaper Wizard który da nam możliwość zabawić się tłami biurka. No dobrze to dodajmy jeszcze ColorStrokes żeby troszkę pobawić się naszymi zdjęciami. Jeśli lubicie gromadzić aplikacje, to zdecydowanie odwiedźcie stronę MacLegionu. Może nad którąś z tych pozycji zatrzymacie się na dłużej. 

Jak mniemam jest to przygotowanie pod zbliżający się płatny zestaw aplikacji. Myślę, że akcja im się udała 😉

Dzięki Matto za cynk 😉

Witryna MacLegion – http://maclegion.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Maksymilian Śleziak

  Mówi się że userzy Maców lubią paczki. Ja jednak już paczek nie kupię. Za dużo razy naciąłem się na to, że oprogramowanie wchodzące w skład paczki zostało tam wrzucone tylko z powodu tego że tworzona jest nowa wersja. Coś w stylu: „a wrzucimy tam to przykurzone dziadostwo, może ktoś kupi” Tak było np z Parallels – kupiłem niedawno, a teraz już nie działa na Mountain Lion. Innym razem w polskiej paczce znalazł się program, który miał być rozwijany, ale finalnie został zarzucony.

 2. macmoc.pl

  Warto dla MacPilot’a.
  > oprogramowanie wchodzące w skład paczki zostało tam wrzucone tylko z powodu tego że tworzona jest nowa wersja.
  To są nadal pojedyncze przypadki w stosunku do ilości paczek, które się pojawiają.

 3. Maksymilian Śleziak

  Możliwe, ja jednak się zraziłem do paczek.

 4. BR

  Parallels nie działają na Mountain Lion? To dobrze, że moje Parallelsy o tym nie wiedzą 😉