^

MacFormat za 50% ceny

Przemysław Marczyński

6 sierpnia 2012

Niestety mój iPad 1 powoli traci swoją świetność. Praca jest na nim tak irytująca, że uruchamiam go tylko w dwóch celach: zagrać w jedną grę strategiczną oraz zajrzeć do mojego ulubionego kiosku z gazetami – Zinio. Jak wiadomo wszem i wobec warto sięgać po kilka publikacji, żeby wyrobić sobie zdanie na konkretny temat. Zatem obok iMagazine, którego mam nadzieje namiętnie wertujecie (;-)) polecam również lekturę prasy zagranicznej. Warto tym razem nabyć subskrypcję brytyjskiego czasopisma MacFormat, który do końca sierpnia jest w cenie 20 funtów za 13 numerów. To rabat w wysokości 50% od ceny zwykłej. O zaletach tego periodyku nie mam zamiaru się rozpisywać. Mi osobiście się podoba i w tej cenie to szczególnie łakomy kąsek jest. Chcecie spędzić chwilkę w miłym towarzystwie? Proszę, to jest świetny sposób.

Witryna miesięcznika MacFormat – http://macformat.techradar.com/
MacFormat w kiosku Zinio – klik

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Pat

  o a czemuy traci swietnosc? chcesz sprzedac?

 2. Przemek Marczyński

  @Pat wolno chodzi. Nieprzyzwoicie wolno.

 3. Filthy_Criminal

  Przemku chyba czas na zmianę iPada na nowy model 🙂 naprawdę warto. Ja już mało co włączam swojego leciwego G4, bo z kolei u mnie to on już niedomaga 😀
  Już nie wspomnę o wrażeniach podczas czytania gazet „imagazynów” na wyświetlaczu.