^

PhoneTrans Pro do wzięcia

Przemysław Marczyński

18 lipca 2012

PhoneTransPro

Dzisiaj dość wyjątkowy wpis bo skierowany w szczególności dla posiadaczy komputerów z Windowsem. Kelly Woods z firmy iMobie przysłał mi informację, że jeśli chcę, mogę udostępnić na łamach MM klucz do ich aplikacji PhoneTrans Pro. Pomyślałem – czemu nie, może komuś się przyda. Niestety od jakiegoś czasu nie posiadam systemu operacyjnego od Microsoftu więc będziecie musieli sami sprawdzić funkcjonalność tej aplikacji.

Program służy do synchronizacji i przesyłania wszelkich danych poprzez sieć Wi-Fi bez konieczności posiadania kabla. W dobie możliwości synchronizacji danych na podobnej zasadzie przez iTunes może nie jest to coś wyjątkowego. Macie jednak możliwość sprawdzić jak ta aplikacja będzie się sprawować i to bez wydawania 40 dolarów. Wszelkie potrzebne dane rejestracyjne poniżej. Mam nadzieję, że się przydadzą.

Full license code (Universal): 1UYT-INGJ-INTB-NUB1
Witryna PhoneTrans Pro: http://www.imobie.com/phonetrans-pro/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. Marcel Hoffman

    O dziwo załapałem się na kod także zgłaszam, że jest już wykorzystany. Dzięki bardzo. Jak aplikacja okaże się użyteczna chętnie podzielę się komentarzem po jej przetestowaniu.

  2. Przemek Marczyński

    Kod nie jest dla jednej osoby. Wybaczcie, że tego nie napisałem. Można więc śmiało używać kodu licencyjnego przez wszystkich, którzy chcą z niego skorzystać.

  3. Krzysztof Kwiatkowski

    Aplikację zainstalowalem i nie powiem fajny programik. Chyba na pierwszy rzut oka szybszy od iTunes. Dzięki za ten program i klucz.