^

Meetings (beta) – nowa aplikacja do zarządzania czasem

Przemysław Marczyński

17 lipca 2012

Meetengs

 W temacie programów GTD powiedziano już bardzo dużo. Może nie wszystko ale trudno spodziewać się czegoś odkrywczego. Co jednak tam moje proste rozważania w tym temacie, jak ktoś ma pomysł to i potrafi zaskoczyć czymś świeżym, ciekawym i innym. Czy lepszym, nie jestem jeszcze przekonany. Pomysł jednak w miarę pracy z programem Meetings przypada mi coraz bardziej do gustu.

Aplikacja Spotkania to narzędzie, które ma nam pomóc w zorganizowaniu nadchodzących wydarzeń. Wybieramy dzień tygodnia, ustalamy godzinę i… tutaj zaczyna się proces przygotowania terminarza. Od agendy, poprzez podejmowane decyzje, zadania i notatki. To wszystko przypisujemy temu konkretnemu wydarzeniu.

Meetings okno

Do szybkiego podawania zagadnień możemy posłużyć się polem Smart Entry, który „inteligentnie” potrafi przypisać treści do odpowiednich sekcji planu.

Meetings smart

Meetings smart2

Program przykuwa skromnością i jednocześnie dużą przejrzystością. W dobie „naćkanych” programów, prześcigających się w ilości opcji to świeże podejście do tematu. Zdawać by się mogło, że aby zaistnieć na rynku potrzeba będzie kolejnego MEGA kombajny. Tutaj nie, twórcy poszli w innym kierunku. Przyznaję, że nie jest łatwo się przestawić na takie podejście, jednak z drugiej strony możliwość dogłębnego zaplanowania jednego wydarzenia ma w sobie to coś. Do tego dochodzi wersja na iOS, która ma współdzielić się zadaniami w chmurze.

Aplikacja jest w fazie zamkniętej bety. Będziecie mogli zapisać się do niej korzystając z poniższego linku. Pierwszy ogląd na program wydaje się pozytywny, chociaż brakuje mi nieco bardziej rozbudowanych opcji. Trudno jednak rokować co pojawi się w wersji finalnej. Nie ukrywam natomiast, że im dłużej zabawiam się z Meetings, tym bardziej program przypada mi do gustu. Kto wie, może Wam również się spodoba.

Witryna aplikacji – http://www.commandguru.com/
Cena – nieustalona
Wersja na iOS – w produkcji 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy