^

Promocje z okazji WWDC

Przemysław Marczyński

14 czerwca 2012

Już jesteśmy po gorącej prezentacji Apple. Dla wielu oznacza to koniec ważnych wydarzeń. Błąd. Dzieje się sporo, chociażby rozdanie statuetek Apple Designe Award dla najlepszych aplikacji roku. Zgadzam się jednak, że większość z nas nie będzie przeżywać nowego API, AppKit, CoreText i innych przedziwnych nazw w których trudno jest nie popełnić błędu. Cieszy jednak fakt, że niektórzy developerzy mocno ścieli ceny swoich aplikacji – zazwyczaj o 50%. Poniżej kilka w mojej ocenie wartych uwagi produktów. Zatem szykujcie portfele.

1. OmniFocus – klik

2. Reeder – klik

3. Pixelmator – klik

4. Fantastical – klik

5. Day One – klik

6. MindNod Pro – klik

7. Byword – klik

Macie jeszcze jakieś ciekawe znaleziska? Zostawcie je w komentarzu. Ja skusiłem się na Reeder’a (wreszcie ;-)) i na razie próbuje zająć miejsce NetNewsWire ale idzie mu ciężko. Do tego MindNod Pro program do zorganizowania sobie planu działań w formie wizualnej. O reszcie aplikacji nie trzeba dużo pisać, bo to znane i cenione produkcje. OmniFOcus zorganizuje Wam czas i to w mojej ocenie jest świetna chwila na zakup (chociaż ćwierkają tu i ówdzie, że nowa wersja za pasem). Rozkoszujcie się zatem ubytkami z portfela. Przeceny chyba będą trwały do 15.06 (koniec WWDC). Miłego kupowania!

PS. Są też promocje w sklepie z programami dla iOS. Jestem jednak leniem i sami sobie poszukajcie 😛

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (7)
L

7 komentarzy

 1. Michał Kowalski

  Nie pożałujesz zakupu Reedera 🙂

 2. jakubat

  Trzeba go sobie spersonalizować na początku ale warto 🙂 Bardzo intuicyjne i wygodne narzędzie. Nie wiem jak mogłem bez niego funkcjonować wcześniej 🙂

 3. QDS

  OmniFocus dla iPada też jest za 50% ceny 🙂

 4. Paweł

  Dziwne, nie widzę przecen.
  Omnifocus za 32 Euro, Pixelmator 12 euro, Byword 4 Euro. Wszystkie w regularnych cenach.

 5. Maciek

  OmmWriter 60% taniej

 6. PhuyeR

  @Paweł regularna cena Pixelmatora to 23.99€.