^

Jak przenieść Instagram na lodówkę?

Przemysław Marczyński

19 czerwca 2012

Pickpack logo

Mówcie co chcecie, ale Instagram wciąga. Możliwość zrobienia zdjęcia telefonem, błyskawicznego dodania ciekawych filtrów i publikacji w sieci swojego dzieła – ot sukces tej usługi. Niestety sieć ma to do siebie, że wszystko tu szybko umiera. Zachwyt nad naszą produkcją to niespełna kilka „Lubię to” i cisza. A co, jeśli chciałbym przenieść moje zdjęcia z Instagramu do świata materialnego… chociażby na lodówkę?

Firma PicPack przychodzi tu z dobrą radą i ciekawą ofertą dla wszystkich zwolenników usługi Instagram. Dzięki nim będziemy mogli zamówić magnesy z obrazkami z naszych internetowych zasobów. Proces zamawiania jest banalnie prosty. Wchodzą na stronę http://getpicpack.com/ logujemy się do Instagram i wybieramy 12 obrazków. Koszt takiego zlecenia wynosi 18 Euro z kosztami transportu.

Picpack1

PickPack2

Skusiłem się. Zamówienie złożyłem w czwartek wieczorem. Z mojego konta PayPal zniknęło 80,84 złote. Przesyłka dotarła w środę. Licząc weekend i przebytą drogę z Niemiec to całkiem dobry wynik. Magnesy umieszczono w twardej tekturowej kopercie. Wszystko dotarło bez najmniejszych uszczerbków na zdrowiu.

PickPack 1

PickPack 2

PickPack 3

A co w środku…
W pudełki znajdziemy 12 magnesów o rozmiarach 5.8 x 5.8 mm.

PickPack 4

PickPack 6

Jakość wykonania naprawdę świetna. Sam nadruk nie wzbudza żadnych uwag. Kwadraciki solidnie łapią lodówkę, a „problem” może być jedynie z ich oderwaniem od metalowej powierzchni. Podobno utrzyma trzy kartki A4, w mojej ocenie da radę z większą ilością.

PickPack 7

PickPack 8

PickPack 9

PicPack bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z faktu, że nie bawiłem się do tej pory w akcje scalania wirtualnego świata z materialnym byłem dość sceptycznie nastawiony do wydania pieniędzy. I proszę, żona praktycznie zbzikowała na punkcie obklejenia Martą lodówki i rozdawania bliskim pamiątek z podobizną córki. Ja natomiast dumnie jak paw oświadczam, że to ma artystyczna dusza poczyniła te wszystkie zdjęcia. Efekt przeniesienia obrazków z Instagram do rzeczywistości innej niż cyfrowa został tutaj wykonany po mistrzowsku. Łatwość zakupów plus jakość wykonania magnesów – tak sobie to wymarzyłem 😉 Gorąco polecam.

PickPack 11

Witryna PicPack – http://getpicpack.com/
Cena za 12 magnesów – 18 Euro

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. Marcin Padusiński

  Świetna sprawa! Może i drobiazg, lecz jaki to drobiazg!
  Fakt, Instagram wciąga… jako laik w dziedzinie fotografii podoba mi się to, że mogę zatrzymać wspomnienia na kwadracie obrazka, który dzięki kilku kliknięciom wygląda niebanalnie.
  Ponieważ obecnie używam Symbiana S60v5 to nie ma opcji Instagram. Lecz jest Molome (www.molome.com) – co polecam.
  Szkoda, że nie mogę sobie z tego zrobić magnesów 😐

 2. Łukasz Kuta

  Świetna sprawa. Również się skusiłem 🙂 Najtrudniej było wybrać te 12 fotek z prawie 500…no ale jakoś się udało 🙂

 3. Fracek

  Wymiary magnesow chyba w cm, a nie w mm 😉

 4. Drab

  Zapraszamy do składania zapytań, jesteśmy drukarnią, u nas też można zamówić nadruki na magnesach 🙂 24 h z wysyłką, konkurencyjne ceny. http://www.printinghouse.pl

 5. ujemny

  Przemku, a czy te magensy to są miękkie czy bardziej sztywne?

  • Przemek Marczyński

   @ujemny – wyginają się. Nie są sztywne jak plastik.

 6. Marek

  Podobne do http://magnesove.pl – tam też magnesy, ale w formie polaroid.

 7. Ania

  http://magnetoid.pl – tu macie też magnesy, pobieracie z Instagram’a, FB, Flickr’a, NK.pl lub wgrywacie z dysku no i cena 21zł z wysyłką za 9 magnesów robi różnicę 🙂