Pickpack logo

Mówcie co chcecie, ale Instagram wciąga. Możliwość zrobienia zdjęcia telefonem, błyskawicznego dodania ciekawych filtrów i publikacji w sieci swojego dzieła – ot sukces tej usługi. Niestety sieć ma to do siebie, że wszystko tu szybko umiera. Zachwyt nad naszą produkcją to niespełna kilka „Lubię to” i cisza. A co, jeśli chciałbym przenieść moje zdjęcia z Instagramu do świata materialnego… chociażby na lodówkę?

Firma PicPack przychodzi tu z dobrą radą i ciekawą ofertą dla wszystkich zwolenników usługi Instagram. Dzięki nim będziemy mogli zamówić magnesy z obrazkami z naszych internetowych zasobów. Proces zamawiania jest banalnie prosty. Wchodzą na stronę http://getpicpack.com/ logujemy się do Instagram i wybieramy 12 obrazków. Koszt takiego zlecenia wynosi 18 Euro z kosztami transportu.

Picpack1

PickPack2

Skusiłem się. Zamówienie złożyłem w czwartek wieczorem. Z mojego konta PayPal zniknęło 80,84 złote. Przesyłka dotarła w środę. Licząc weekend i przebytą drogę z Niemiec to całkiem dobry wynik. Magnesy umieszczono w twardej tekturowej kopercie. Wszystko dotarło bez najmniejszych uszczerbków na zdrowiu.

PickPack 1

PickPack 2

PickPack 3

A co w środku…
W pudełki znajdziemy 12 magnesów o rozmiarach 5.8 x 5.8 mm.

PickPack 4

PickPack 6

Jakość wykonania naprawdę świetna. Sam nadruk nie wzbudza żadnych uwag. Kwadraciki solidnie łapią lodówkę, a „problem” może być jedynie z ich oderwaniem od metalowej powierzchni. Podobno utrzyma trzy kartki A4, w mojej ocenie da radę z większą ilością.

PickPack 7

PickPack 8

PickPack 9

PicPack bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z faktu, że nie bawiłem się do tej pory w akcje scalania wirtualnego świata z materialnym byłem dość sceptycznie nastawiony do wydania pieniędzy. I proszę, żona praktycznie zbzikowała na punkcie obklejenia Martą lodówki i rozdawania bliskim pamiątek z podobizną córki. Ja natomiast dumnie jak paw oświadczam, że to ma artystyczna dusza poczyniła te wszystkie zdjęcia. Efekt przeniesienia obrazków z Instagram do rzeczywistości innej niż cyfrowa został tutaj wykonany po mistrzowsku. Łatwość zakupów plus jakość wykonania magnesów – tak sobie to wymarzyłem ;-) Gorąco polecam.

PickPack 11

Witryna PicPack – http://getpicpack.com/
Cena za 12 magnesów – 18 Euro

Może Cię zainteresować: