^

Woblink rozdaje książki

Przemysław Marczyński

9 czerwca 2012

Woblinkpadl
Dość mocno tąpnęło. Padła serwerownia Beyond. Chmura obliczeniowa e24cloud, która miała być dumą narodu naszego zdechła. Niefart chciał, że Woblink umieścił tam swoje dane i sklep z książkami cyfrowymi. Wszystko jak już wspomniałem padło i nie widać ochoty na wstanie. Mimo wydawać się mogło tragicznej sytuacji sprzedawcy bez swojego sklepu wychodzi jednak z twarzą. A jak najlepiej wyjść z opresji – rozdać coś za darmo. Tak więc się dzieje. Wchodząc na Woblink.com będziemy mogli podebrać za darmo kilka pozycji książkowych. Wchodzicie, podajecie swój e-mail i zasysacie. Codziennie 3 nowe pozycje do zassania. Miło.
Szacunek panowie za postawę. Lubię u Was kupować książki bo macie w nich rozdziały pod Kindle’a. Teraz ta akcja z rozdawaniem książek. Ja Wam wybaczam, że nie mogę się dostać do sklepu. Jak dla mnie możecie rozdać 20 tysięcy e-booków, a nie tylko 10 😉

Witryna Woblink – http://woblink.com/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. MACiek

  … jak takie książki odczytać na mac-u ?

 2. martig

  Wiedziałem że rozdają ale nie wiedziałem że codziennie są nowe. Dzięki za info!

 3. iAnkada

  Widać że zależy im na klientach.
  Przemysław dzięki za info

 4. Zbyszek Czapnik

  Osobiście wybrałbym ePUB i jedną z wielu darmowych aplikacji typu: Kitabu, Stanza czy Adobe Digital Editions.