^

Wyniki konkursu organizowanego z Groupon

Przemysław Marczyński

5 czerwca 2012

Groupon

I dwa bony o wartości 150 złotych na Groupon mają już swoich właścicieli. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zebrali się w sobie i napisali kilka słów komentarza co chcieliby spotkać na stronach sponsora tej zabawy. I oczywiście duże podziękowania dla sprawcy całego zamieszania, serwisu Groupon. To oni pojawili się w mojej skrzynce e-mail, zaoferowali nagrody i ostatecznie doprowadzili całą zabawę do końca. Wszystkim bardzo dziękuję.

Jako prowadzący zabawę, uruchomiłem swój zmysł wyborczy i padły dwie osoby. Bony wartościowe otrzymują:

1. grzegor

2. ebd

Szczere gratulacje.

PS. Wieczorkiem podeślę kody a adresy e-mail z komentarza.

Witryna grupowych zakupów Groupon – http://www.groupon.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. grzegor

  Wow! Dzięki! To pierwsza rzecz jaką wygrałem… hmm… od czasu jak namalowałem kredą Kaczora Donalda na chodniku w zerówce (dwadzieścia-coś lat temu 😉 Dziękuję organizatorowi i Tobie Przemku za wybór!

 2. grzegor

  PS. Jest jakiś termin ważności tego kodu albo inne obostrzenia?

 3. ebd

  Ja również bardzo dziękuję. Nie licząc konkursów „zawodowych”, ostatni (i chyba jedyny) raz wygrałem coś w 1996 roku: była to złota puszka Coca-Coli na tydzień przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Atlancie 🙂 A Kaczora Donalda wtedy również czytywałem, widać czytelnicy KD byli tutaj uprzywilejowani.

 4. Tomasz

  Kiedy nowy konkurs?