^

Bundle Hunt – czerwiec

Przemysław Marczyński

4 czerwca 2012

BundleHunt czerwiec

Pojawia się nowa odsłona promocji Bundle Hunt. Jest to mix aplikacji i dodatków dla twórców witryn/grafików. Co ciekawego według mnie znajdziemy w tej odsłonie:

LittleSnapper narzędzie do magazynowania i obróbki zrzutów ekranu;

Typinator – program wspiera szybkie pisanie poprzez możliwość użycia przygotowanych wcześniej zwrotów;

Total Finder – nakładka na Findera pozwalająca na pracę w dzielonym oknie menedżera plików.

Obok aplikacji jest tu zestawy ikon oraz szablonów do WordPress’a (4 dowolne szablony od Themefuse do wyboru).  Ciekawy wydaje się również zestaw książek – Smashing eBooks Bundle zawierający między innymi zagadnienia z: CSS, JavaScript i WordPress.

Akcja promocyjna trwa przez następne 14 dni.

Witryna promocji – KLIKNIJ
Kupując przez powyższy link wesprzesz autora Mój Mac. Z góry dzięki.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Zbyszek Czapnik

  Total Finder jest jedynym programem który jest dla mnie interesujący. Cała reszta jest dość popularna w różnego rodzaju bundlach i ich wartość jest dyskusyjna.

  • Przemek Marczyński

   @Zbyszku, oczywiście, że jest to kwestia dyskusyjna. Powiem więcej, jest to kwestia potrzeb użytkownika. Nie zmienia to jednak faktu, że dobry program zawsze będzie dobrym programem. Gniot natomiast pozostanie gniotem.

 2. Zbyszek Czapnik

  Przemku nie to miałem na myśli. W przypadku takich bundli ludzie wybierają najbardziej demokratyczną formę głosowania za pomocą własnych portfeli. Wartość typowego bundla zamyka się w kwocie 50$ i sukcesem jest gdy uda się tak dobrać zawartość paczki by zadowolić jak największą liczbę użytkowników. Czasem magnesrm jest jedna aplikacja (np. Parallels lub VMWare lub Toast) a czasem jest kilka mniejszych. Niemal zawsze w formie sprzedaży wiązanej dostaniemy coś co jest nam zbędne, coś co już mamy z innego źródła albo jakiegoś gniota którego nawet za darmo byśmy nie chcieli a na spisie programów figuruje on z Wartością np. 30$ w celu podwyższenia wartości samego bundla.