^

Freeway – aplikacja do tworzenia witryn znacznie taniej

Przemysław Marczyński

3 czerwca 2012

Freeway promo

Jak najbardziej gratuluję królowej Elżbiecie II aż 60 lat panowania nad Anglią. Niech zdrowie dopisuje i reumatyzm w kościach nie przeszkadza podczas dźwigania kapelusza. Przechodząc jednak do sedna sprawy, niosę obok życzeń dla królowej informację o wyśmienitym rabacie na świetny program. Właśnie w podziękowaniu za lata panowania Softpress obniżył cenę na swój bardzo zacny produkt (nie tak jak miłościwie panująca, ale…).

O aplikacji Freeway pisałem już na Mój Mac sporo ciepłych zdań. Jest to bardzo ciekawy edytor stron internetowych, który posiada bogaty zestaw narzędzi. Wersja Express skierowana dla domorodnych użytkowników z mocno obciętymi funkcjami, zaś wersja Pro to prawdziwa perełka posiadająca chyba wszystko co potrzeba do stworzenia świetnie wyglądającej strony. Główne atuty programu to bogaty zestaw gotowych szablonów, łatwość obsługi oraz wtyczki.

FreewayPro

Cena aplikacji spada mocno – 60% i jest doskonałym momentem do zakupu. Ceny obniżono na stronie  (kod JUBILEE) oraz w MAS. Możecie jeszcze pobrać wersje testowe z podanych wyżej witryn. Macie czas do 06.06.2012 na decyzję (koniec promocji). Jeśli szukacie ciekawego narzędzia do budowania witryn to podsuwam Wam Freeway’a. Warto spróbować.

Freeway w Mac App Store – kliknij
Ceny w promocji – Express 27,99$ / Pro 94,99$
Witryna aplikacji – http://www.softpress.com/
Promocja trwa do 06.06.2012 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy