^

Steve Jobs autorstwa Isaacsona w promocji

Promocjawoblink

Powiem Wam, że posiadanie czytnika książek uzależnia od dwóch rzeczy: czytania i kupowania książek. Niestety w moim przypadku kolekcjonuję biblioteczkę cyfrową dość mocno natomiast perspektyw na porządne przycupnięcie do czytania brak. Z nadzieją jednak na lepsze czasy kupuję.

Wczoraj Woblink wystartował z bardzo przyjemną akcją promocyjną na Dzień Dziecka. Chociaż kilka lat na karku miło skorzystać z takiej okazji i cieszyć się solidnym rabatem na zakup ciekawych lektur. Pozycji jest sporo, a ja licząc na to, że jeszcze nie kupiliście najnowszej biografi Steve’a Jobs’a już odsyłam Wam pod konkretny adres. Książka w cenie 18,00 złotych. Formaty Epub i Mobi. Jeśli jeszcze nie macie, to taniej chyba nie będzie 😉

Coś fantastycznego dzieje się na rynku e-książek. Akcje promocyjne księgarni internetowych sprawiają, że na papier zerkam z coraz większym niesmakiem. Głosy, że cyfrowa książka będzie kosztować tyle co ta wydrukowana tracą na sile. Elektroniczna książka jest coraz tańsza, ale co najważniejsze jest łatwo dostępna. To natomiast przekłada się na możliwość korzystania z rozmaitych promocji bez zwiedzania bibliotek. W kapciach, w ciepłym mieszkanku… klik i zakup z rabatem już gotowy. Chociażby ten na Woblinku. 

Promocja trwa do 04.06.2012.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy