^

iMagazine na maj

Imag maj2012

Na weekend jak znalazł do podusi czy na ławeczkę. Nowy numer czasopisma iMagazine wylądował. Temat przewodni nowy Adobe CS6. Jednak to dopiero początek dobrego. Ja jak zawsze zaczynam od felietonów. Jakoś nie dano mi zdolności ich pisania, więc upajam się tekstami innych. Sławek Durasiewicz pisze o trudnych związkach komputerowo-tabletowych, a Kinga Ochendowska kolejny raz zburzy wasz spokój egzystencji. Norbert Cała przybliży nam sposób na cyfrowy dom. Z tekstów nad którymi warto się zatrzymać wspomnę o tekście Michała Śliwińskiego o cyfrowych chmurach plus historia Jana Urbanowicza o tym, kogo nie zabierać „na stopa”. Ja odnotowuję z przyjemnością, że Maciek Skrzypczak bierze się za opisy aplikacji więc w nowym iMagu znajdziecie więcej recenzji w tym dziale.

Ze swojej strony oddaję Wam tekst o ciekawej aplikacji do tworzenia animacji na strony www – Hype. Z recenzji sprzętu polecam nowe dziecko od Synology – serwer NAS DS412+.

Majowy numer iMagazine – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy