^

Adobe Photoshop CS6 Beta w otwartych testach

Przemysław Marczyński

22 marca 2012

AdobePhotoshopCS6Beta

Ruszyły dostępne dla wszystkich testy nowego Photoshopa CS6. Od dłuższego czasu należało się tego spodziewać, gdyż na kanale YouTube widzieliśmy „przecieki” nowych możliwości programu. Tym razem sami możemy sprawdzić jego potencjał. Nowe narzędzia, nowy interfejs i nowe usługi w chmurze. Zerknijcie co kryje się pod cyfrowymi szpaltami Photoshopa, bo zmian ma być naprawdę sporo.

Program waży niecały 1GB (wersja na Windowsa 1.7GB). W specyfikacji widnieje informacja o wymogu posiadania napędu DVD czyli w MAS nie ujrzymy tego narzędzia. Posiadacze starszych systemów niż Snow Leopard również nie będą mogli sprawdzić nowej aplikacji w natarciu.

Wymagania sprzętowe:

– Multicore Intel® processor with 64-bit 
– Mac OS X v10.6.8 or v10.7
– 1GB RAM
– 2GB miejsca na dysku
– napęd DVD

Miłego tworzenia życzę.

Okno startowe nowego Photoshopa jest śliczne. Uwielbiam pomysłowość twórców aplikacji. Niech takie zostanie w wersji finalnej 😉

Adobecs6about

Photoshop CS6 Beta – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. dzigi

    Witam,
    Czy nikt nie podzieli się spostrzeżeniami na temat nowego PHOTOSHOPA CS6? Nie wieżę, że nie ma osób na tym blogu co by nie sprawdzili jak radzi sobie nowe dziecko ADOBE.. 🙂

  2. dzigi

    @Przemek Marczyński, dziękuję.
    Teraz trzeba przekonać żonę, że potrzebuję adobe cs6 bardzo 🙂