^

Polska Muzyka w iTunes

Przemysław Marczyński

20 marca 2012

ITunesPL

W iTunes uruchomiono dział z polską muzyką. Z góry jednak mówię, że nie wszyscy rodzimi artyści zostali ulokowani w tej kategorii. Brakuje chociażby Wilków i zapewne wielu innych wykonawców. Dobrze jednak widzieć, że zaczynają się pojawiać oznaki lokalnego ożywienia w sklepie. Mamy już dział z polskimi filmami w iTunes, przyszedł również czas na muzykę. Zawsze jakoś tak milej będzie się robić widząc biało-czerwony sztandar łopoczące nad logo Apple. Na ustach natomiast pieśń „Polska Biało-Czerwoni”! Mi się podoba.

Polska muzyka w iTunes – kliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Sebastian

  Trochę dziwne, bo nie wszystkie albumy polskich wykonawców, które można znaleźć w iTunes, są w tym „dziale” umieszczone. U mnie, w brytyjskiej wersji sklepu, Kasia Kowalska ma kilka innych albumów oprócz tego co jest tam zamieszczone. Poza tym mam cztery albumy wspomnianych Wilków, podczas gdy Polska Muzyka mi tego nie wyświetla.

 2. PhuyeR

  Wie ktoś jak wygląda procedura dodawania albumu do sklepu z muzyką Apple?

 3. Pat

  a ta polska muzyka ma cos do zaoferowania? holdysa i kore? lol

 4. Paweł

  @Pat: Ta lista to jakiś żart. To chyba nawet nie jest jedna dziesięciotysięczna tego co ma do zaoferowania polski rynek.