^

[Konkurs] Ciekawe akcesoria do iPhone'a i iPad'a

Przemysław Marczyński

16 marca 2012

Salecity
Razem z firmą SaleCity zapraszam Was do zabawy w poszukiwanie ciekawych akcesoriów do iPhone’a i iPad’a. Jestem pewien, że są produkty, które trudno znaleźć na polskim rynku, a które z przyjemnością widzielibyście u siebie. Ja mam przynajmniej kilka takich marek, wymienię chociażby pokrowiec Tank od Case-Mate. Z zaciekawieniem wysłucham Waszych propozycji, a kto wie, czy dzięki temu nie pojawią się one w sklepie firmy SaleCity;-) Wasze pomysły mogą zostać nagrodzone kuponem na ciekawe zakupy.
Co można wygrać?
Zakupy za kwotę 200 złotych w sklepie SaleCity na Allegro – http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24740574
Możecie zatem kupić ciekawy pokrowiec, stojak do iPhone’a i kilka innych gadżetów z oferty firmy na Allegro. Wśród oferowanych producentów znajdziemy marki takie jak: Just Mobile, Equinux czy Griffin.
Jak wygrać:
Musisz spełnić wszystkie 2 warunki, aby wziąć udział w naszej zabawie.
1. Polubić stronę firmy na Facebooku – http://www.facebook.com/pages/SaleCity/276171595745922
2. Zostawić komentarz z informacją, jakiego gadżetu do iPhone’a oraz iPad’a brakuje Ci na naszym rynku (prosimy, żeby produkty się nie powtarzały).
Konkurs trwa do 23.03.2012. Za losowanie nagrody będzie odpowiadała strona www.random.org.
Sponsor
Salecity 1
Konkurs wspiera firma SaleCity, sprowadzająca ciekawe akcesoria dla urządzeń firmy Apple. Firma jest również dystrybutorem bardzo interesującego i bezpiecznego portfela iWallet.
Sami o sobie mówią:
SaleCity powstało w sierpniu 2011 roku jako startup chcący wprowadzić na rynek nowy program rabatowy. Jako osoby zafascynowane aplikacjami na smartphone’y poświęciliśmy bardzo dużo zdrowia, potu i łez by móc naszą idee wprowadzić w życie. Nasza fascynacja najnowszymi technologiami spowodowała iż zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskim rynku amerykańskiej firmy iWallet Również produkty firmy Apple były nam bliskie od dłuższego czasu i to ukierunkowało nasze poczynania biznesowe. Chcąc podzielić się swoją pasją wychodzimy Wam naprzeciw z ofertą do tej pory na rynku Polskim nie dostępną. Zależy nam by współpraca z nami była pozytywnym doświadczeniem, dlatego jeśli masz sugestie dotyczące produktów i jakości usług przez nas oferowanych, śmiało skontaktuj się z nami.

Odwieź stronę firmy SaleCity – http://salecity.pl/
Zobacz sklep firmy na Allegro – http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24740574

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (18)
L

18 komentarzy

 1. Bartek

  elago M2 Mobile Stand For iPhone

 2. grzegorz

  Życzyłbym sobie Smart Cover dla iPhona – taki jak jest dla iPada.
  Może przestałyby mi się plątać słuchawki!

 3. salecity_pl

  Ze swojej strony możemy polecić produkty JustMobile np : Xtand
  Bardzo dobra relacja ceny do jakości 😉
  Korzystając z okazji cieszymy się na ciekawe akcesoria jakie podajecie .
  Oby tak dalej !!!

 4. salecity_pl

  iCade mamy w ofercie
  info na email 😉

 5. Staniszewski

  A mi brakuje czegoś co niby jest, ale jednak ciężko trafić o coś dobrego a mianowicie jakiegoś przyzwoitego Docka do iPhona w normalnej cenie. Kupiłem docka od Puro to sie okazało, że wszystkie mają krzywe złącza.. oryginalny od Apple to dziś się dowiedziałem w iSpocie, że kosztuje z pilotem (innych nie było..) 289zł.. także ja proszę o normalnego, prostego docka w normalnej cenie.

 6. Radosław Szeja

  Ja bym sobie życzył urządzonko do przesyłania muzyki via Bluetooth do głośników z ciekawym, Apple-podobnym designem. Najlepiej w postaci kostki, jak zasilacz 🙂

 7. Marzec

  No możne tak transmiter do iPada, Apple TV, iPhone…
  druga rzecz to Carbon na plecy iPada, iPhone 🙂

 8. Piotr

  Mi brakuję takiego porządnego doc’a do iphona.

 9. Przemek Marczyński

  Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę. Wyniki powinny pojawić się do niedzieli. Dobrego weekendu!