^

Nowe Apple TV już w Polskim sklepie Apple

Przemysław Marczyński

16 marca 2012

AppleTV
Miła niespodzianka. Nowe Apple TV pojawiło się właśnie w polskim sklepie Apple. Zapowiadano premierę na 23 marca, a tu wyjątkowo produkt pojawia się przed zapowiadanym terminem. Faktycznie, premiera jest zgodnie z planem – 16.03.2012. Wybaczyć roztargnienie. Ujmę to inaczej. Miło, że nie ma poślizgu z dotarciem Apple TV do Polski.
Cena 479 złotych.Dostawa bezpłatna.  Wysyłka sprzętu odbędzie się w przeciągu 5-7 dni roboczych.
Wreszcie Apple TV wspiera Full HD (1080p). Do tego integracja z iOS’em sprawia, że jest to prawdziwie łakomy kąsek. No dobrze, całą przyjemność psuje uboga wypożyczalnia polskich filmów (3 sztuki).

Apple TV w sklepie Apple – kliknij
Strona Apple TV – http://www.apple.com/pl/appletv/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (9)
L

9 komentarzy

 1. Raf

  Premiera miała być 16.03 i tak jes.

 2. Yaqub

  Warto kupic, juz mam i jest super

 3. Przemek Marczyński

  A wybaczyć się prosi. Dał bym czajnik sobie uciąć, że premiera miała być razem z iPadem. Już kreślę co trzeba.

 4. Yaqub

  Powyżej napisałem , ze jest super i jest jeśli chodzi o iPad Mirroring, air play filmów z mojego iMaca znajdującego się na innym piętrze w domu, podobnie się ma rzecz z niektórymi grami, choć nic nigdy nie przebije ps3.Jednak jako wypożyczalnia filmów to tragedia….Np. wypożyczenie filmu pt.” Top Gun” z 1986 roku kosztuje prawie 4£ , co stanowi prawie całość miesięcznej opłaty za Netflix , który oferuje kilkaset filmów , seriali i filmów dokumentalnych , sterami jest w HD , także 1080p ., no i niestety wersja Netflixa na PS3 jest stokach bardziej funkcjonalna od tej na Apple TV,.Nie wiem skąd Apple bierze niektóre ceny, jedno jest pewne z wypożyczalni nie zamierzam korzystać .

 5. Sebastian

  @Yaqub: Pamiętaj, że to jest cena, która w cywilizowanych krajach Europy zachodniej jest zupełnie normalną cena. To nie wina Apple, że w Polsce 4 Euro nie oznacza tyle samo co 4 Euro w Niemczech lub 4 funty w UK.

 6. Sawalas

  @Sebastian
  Ale on nie porownywal ze tam tanio a u nas drogo tylko ze przy netflix Apple w ogóle wychodzi drogo. Ceny powinny być gdzieś w połowie drogi. A w ogóle ten netflix to jakiś przekręt i kiedyś go zamkną…

 7. MACiek

  A ja mam ATV 2 … i tak niech zostanie 🙂

 8. salazar

  na zachodzie sa o wiele tansze filmy niz w Polsce. w Polsce nie oplaca sie kupowac filmow na DVD, roznice siegaja czasem nawet do 150-200%… prawdopodobnie analogiczna sprawa jest z AppleTV