^

MacUpdate Bundle – to im się promocja udała!

Przemysław Marczyński

14 marca 2012

MacUpdatePromo

I stało się. Pojawiła się paczka aplikacji od MacUpdate i pozamiatała właśnie na stoisku z promocjami. Zestaw prawdziwych killerów możemy kupić za 50 dolarów. Niech tylko usłyszę słowa marudzenia. Niech tylko ktoś pokręci nosem. Ta paczka to prawdziwa perełka. Na tle kilku lat promocyjnych zestawów uważam, że ten jest wyśmienity i co ważne, bez (wielu) aplikacyjnych powtórek.

Po pierwsze VMware Fusion 4. Jak dla mnie najlepsze narzędzie do uruchomienia Windowsa i Linuxa na Mac OS X. Jeśli potrzebujecie jeszcze okienek, to teraz jest najlepsza okazja.

Fusion

DriveGenius 3 to narzędzie do utrzymania porządku na dysku. Możliwości defragentacji, naprawy dysków, monitorowania zdrowia danych… Ceniony przez wielu produkt.

PDFpen! Niech mnie. Pisałem o tej aplikacji do ostatniego iMagazine. Fakt, o wersji „Pro” ale jeśli ktoś nie potrzebuje tworzenia formularzy, to aplikacja idealna do edycji PDFów. Koniecznie się w nią zaopatrzcie.

Pdfpen

ForkLift – nie będę się powtarzał. Menedżer pliku grzechu wart. Dwa okna widoku pozwalające łatwo kopiować dane, klient FTP, duże możliwości pracy z plikami. Bajka!

ForkLift

Typinator 5 – służy do przyspieszenia naszej wydajności pracy. Przypisujemy do skróconego ciągu znaków całe zdania. Zatem wpisując „#pozdr” możemy wywołać całą stopkę w odpowiedzi na e-maile. Świetny produkt.

To mam nadzieję, przekona Was do sięgnięcia po ten zestaw. Dla mnie to świetna okazja na zakup legalnego oprogramowania w doskonałej cenie. Do tego jeszcze mamy 2 gry (StarWars i Wormsy) oraz pomniejsze aplikacje, prezentują sie również ciekawie. Snapheal do usuwania zanieczyszczeń ze zdjęć… mniam.

Promocja trwa przez 15 dni. Cena 50 dolarów.

MUbundle2012 1

Kup Paczkę MacUpdate – kliknij

 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (14)
L

14 komentarzy

 1. duchu

  Kupione dzieki :))

 2. yag

  Rewelacja, w końcu jakaś ciekawa paczka 🙂 Zakupione.

 3. endru098

  Mam pytanie: Czy można zakupić paczkę nieposiadając mac’a? Mam zamiar go kupić ale nie w ciągu najbliższych dwóch tygodni 😉 Później chciałbym przeżucić na niego programy

 4. Przemek Marczyński

  @endru098 możesz kupować bez problemu. Dostajesz numery licencyjne. Programy instalujesz kiedy chcesz. One nie wygasają. Zakupione aplikacje są równoważne z tymi co kupiłbyś u producentów.

 5. endruu098

  Dzięki. (z góry przepraszam)Nie czytałem „dokładnie” licencji i moja wiedza nie jest zbyt wielka, licencje są na jeden komputer czy na kilka i na czym działąją aplikacje (na imac, mbp, mba?) ?

 6. Przemek Marczyński

  @endruu098 licencje na jeden komputer (przynajmniej mam pewność do pierwszej 5). Odpalisz na każdym nowym komputerze z OS X. Obojętne, iMac, MBP czy MBA.

 7. endru098

  dzięki 🙂

 8. Sebastian

  Jak ja się cieszę, że oddałem swoje licencje na Forklift-a. Już ponad 4 miesiące jak zgłosiłem do BinaryNights jednego buga i cisza, zero odpowiedzi, nawet pomimo tego, że raz już się im przypomniałem. Ale pewnie są bardzo zajęci, bo sądzac po ilości zgłoszeń na stronie ich „supportu” aplikacja ma tyle błędów, że spokojnie można by nimi obdzielić kilka wersji 😀

 9. Endru098

  Przemku co myślisz o pojawiających się plotkach o nowym 15 calowym mba i odswieżonych cieńszych mbp, które mają się pojawić już w kwietniu? Na polskich serwisach cisza, przeczytałem o tym na kilku serwisach anglojęzycznych.

  • Przemek Marczyński

   @Endru098 nic nie sądzę bo Apple jest nieobliczalne. Mogę jedynie marzyć co bym chciał żeby było. Pozostanie to jednak tylko marzeniem i wróżeniem z fusów.

 10. Sebastian

  @Przemek Marczyński: Proszę Cię nie żartuj. Chciałem już wcześniej sprawdzić nową betę, ale niestety to jest Lion-only. No chyba, że jest gdzieś ukryta wersja na SL. Takie podejście do użytkowników jakie prezentuje zespół BN to kpina. Jako manadżera plików używam od paru lat Path Findera i chciałem przejść na FL tak w sumie z ciekawości, ale niestety autorzy aplikacji sami mnie do tego przejścia zniechęcili. Support Path Findera już nie raz pokazał, że użytkownik jest najważniejszy i wszelkie wykryte błędy są naprawiane szybko. Dlatego też ta aplikacja zwiększa szybko numerację po przecinku przy kolejnej wersji bo wychodzą nowe update’y. W przypadku FL muszę łaskawie czekać od wersji 2.0.8 na jakąś aktualizację – pewnie od razu do 2.5 (może chcą numeracją prześcignąć Firefoxa czy Chrome?). Tak więc moim zdaniem do zarządzania plikami nic nie przebije Path Findera, teraz jestem tego już pewny w 100%, a do FTP niezastąpiony jest YummyFTP 🙂 No, ale kto jak lubi…

 11. Sebastian

  P.S. Dopiero teraz zauważyłem hasło BN przy zgłaszaniu problemu na stronie supportu: „Report a problem. We’ll look for solutions.” Ale się uśmiałem 😀

 12. nofast

  Ja mam pytanie z innej beczki. W którejś z wcześniejszych paczek był program NoteBook ma Mac’a, który był tutaj bardzo zachwalany. Czy jego wersja na iPad’a też jest godna polecenia? Czy istnieje możliwość robienia screenów z fragmentu ekranu na ipadzie? Pytam bo mam dużo plików pdf z których chciałbym zrobić notatki i ew. wrzucić dołączyć grafikę. Czy ten program to umożliwia?